3 tipy na firemní aplikace, které zefektivní vaši práci

Kvalitní software pro firmy je naprosto nezbytným pomocníkem v každé moderní společnosti. V tomto článku vám proto přinášíme trojici zajímavých tipů.

Kvalitní aplikační vybavení je základem úspěchu každé (nejen) internetové firmy. V následujících řádcích vám tedy přinášíme zajímavý software pro firmy, který byste rozhodně neměli přehlížet. Výrazně vám totiž ulehčí vaši práci v týmu.

Asana

V dnešní době už jde o naprostý základ. Asana je oblíbený nástroj pro správu projektů, který patří mezi nejoblíbenější software pro firmu. Jednoduché a přehledné rozhraní vám zjednoduší řízení složitých projektů, umožní vám vytvářet a sledovat jakékoliv typy projektů a rychle aktualizovat jejich stav. Jestliže jste tedy tento software ještě nevyzkoušeli, neváhejte a pusťte se do toho. Uvidíte, že vám výrazně zjednoduší nejen plánování, ale také samotnou práci a komunikaci uvnitř vašeho týmu.

Monday

Software pro řízení firmy s příhodným názvem monday přináší celou řadu funkcí, které se prolínají s výše zmiňovanou Asanou. Kromě toho ale nabízí i vlastní možnosti, díky kterým si jej naprosto oblíbíte. Velice užitečné je především plánování projektů a zdrojů, správa klientů, týmová spolupráce, ale také sledování čase nebo fakturace. Jedná se tedy o velice dobrý program, který si určitě uvnitř vašeho týmu oblíbíte?

Něco vlastního?

Rostete? A to tak, že potřebujete vlastní funkce, které vám nikdo jiný nenabídne. Pak se nebojte vsadit na vlastní řešení. V dnešní době naleznete celou řadu firem, které vám nabídnou atraktivní řešení za velice příznivé ceny. Do jednoho programu tak budete moct zabalit například fakturaci, komunikaci s týmem nebo veškeré účetní úkony. Všechny úkony se navíc zpravidla budou odehrávat na interním zabezpečeném serveru, ke kterému budete moct přistoupit odkudkoliv a kdekoliv.