Affiliate program od Linketica.com a jeho výhody pro vás

Reklamní portál Linketica.com, sloužící k tvorbě a publikaci reklamních článků, nabízí také program affiliate. A tím vám přináší ještě více výhod a větší šanci, jak ještě lépe vydělat peníze. Seznamte se s tímto systémem a vydělávejte ještě dnes i vy.

Affiliate marketing

Affiliate marketing dále nazýván jako partnerský program nebo provizní systém nabízí možnost, jak vydělat ještě více peněz, a to na provizích. Stačí, když do systému přivedete a doporučíte dalšího člověka. Za něj dostanete provizi. Celkem známý systém, který se hodně využívá a je osvědčený. Firmy jsou rády za každého nového člověka, a tak vás neváhají za to odměnit. Přesně takový program nabízí i reklamní portál Linketica.com.

Kolik můžete dostat

Affiliate program Linketica.com vám nabízí možnost, jak začít jednoduše vydělávat ještě dnes. Stačí, když doporučíte někomu známému tento portál, on se zaregistruje a začne zde obchodovat také. Vy můžete dostat provizi 10 %, což není zanedbatelná částka, když k tomu přičteme, že s Linketicou se nemusíte obávat, že i menší částku byste nedostali hned. Provize totiž vyplácejí již od 1 koruny a to okamžitě. Takže se nemusíte obávat o žádnou svou korunu. Stačí požádat o vyplacení – kdykoliv. Všechno dostanete, jak máte. A v tom je portál Linketica.com jedinečný co se této služby týče.

Jak to funguje

Celý proces programu affiliate funguje tak, že doporučíte portál někomu druhému – známému, rodině nebo kolegovi. Ten daný člověk se musí zaregistrovat a zapojit do obchodování. Za to, že přivedete člověka, který bude aktivně služby využívat, dostanete provizi 10 % jeho obratu po dobu 24 měsíců – ať už přivedete inzerenta nebo vydavatele. Program affiliate může využít jakýkoliv zaregistrovaný uživatel.

Neváhejte a vyzkoušejte program affiliate na reklamním webu Linketica.com i vy. Určitě nebudete litovat – užijte si své výhody.