Čeká vás nákup nové matrace? Prohlédněte si nabídku PURTEX

Kvalitní a pohodlná matrace představuje prioritu pro klidný a ničím nerušený spánek. Hodláte-li si pořídit nové matrace, zavítejte na web matrace.purtex.cz. Pro společnost PURTEX je výroba matrací prioritou. V roce 2015 si nechala společnost, v rámci zkvalitnění své výroby a vylepšení produktů, vyrobit nový druh technologie. Ta umožňuje perforaci matrace. Díky této technologii získaly matrace mnohem vyšší vzdušnost a jádra odvádějí dokonale vlhkost. V současné době je to jediná firma, která tuto technologii využívá v Čechách i na Slovensku. Perforace navíc poskytuje lůžku vysoký komfort.

Nabídka společnosti

Využijte možnost matrace 1+1 zdarma a objednejte si kvalitu za přijatelnou cenu. Matrace jsou vyrobené z certifikovaných druhů materiálů. Objednáte jednu a druhou obdržíte zdarma. Na výběr máte sendvičové matrace vyráběné z vysoce kvalitní studené pěny CoolFlex® a paměťové pěny ViscoFoam®. Disponují sedmi zónovou profilací. Ta umožní provzdušnění materiálu a kromě toho pomáhá uvolňovat svalstvo. Také se umí přizpůsobit některým částem vašeho těla. Patří mezi ně ramena, krk, hlava, bedra nebo nohy. Nenašli jste váš rozměr matrace v naší stálé nabídce? To vůbec nevadí. Máte možnost si objednat matraci přímo na míru. Postačí zvolit atypický rozměr a vámi požadované rozměry pak vepíšete do objednávkového formuláře.

Objednat si můžete matrace jednostranné nebo oboustranné. Oboustranné matrace 1+1 s různou tuhostí jsou vhodnou volbou pro páry, které upřednostňují různou tvrdost jednotlivých matrací. Jedna strana matrace může mít jinou tuhost, než strana druhá.

A proč právě matrace PURTEX? Společnost je český a slovenský výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací.Při výrobě používá výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.