Darujte květiny plné fantazie

Květina je natolik univerzální dárek, že jejím darování můžete říci prakticky cokoliv: Miluji tě, omlouvám se, vážím si tě, mám tě rád nebo funguje jako voňavé blahopřání k narozeninám. Květina značí, že si daného člověka vážíte nejen v soukromém životě, ale i v tom pracovním, když se rozhodnete květinou potěšit své kolegyně. Některé ženy květiny milují a velice rády je dostávají. Pak je skupina žen, které květinou potěšíte, ale často s úsměvem odvětí: „Kdybys mi koupil čokoládu, uděláš lépe.“ Je vám to povědomé? Společnost Frutiko přišla s geniálním řešením, kde skloubila čokoládu, čerstvé ovoce a květiny a vznikly tak kytice z čokolády a ovoce inspirované různými krásnými květinami. Květinářství je plné skvělých nápadů a fantazii se meze nekladou.

Buďte originální

Čokoládové a ovocné květiny společnosti Frutiko jsou plné fantazie a při pohledu na ně vás bude přecházet zrak a sbíhat sliny. Na druhou stranu vám bude líto je sníst, jak fantasticky vypadají. Výhodou čokoládových a ovocných kytic je, že jimi potěšíte i muže. Pracovníci připravují kytice klasické z živých květů, ale také čokoládové a ovocné, krásné dorty, ovocné bonboniéry pro různé příležitosti, například svatby, oslavy, firemní večírky, dětské párty atd.

Máte to k nim daleko?

Zatoužili jste obdarovat někoho z blízkých úžasným pugétem společnosti Frutiko, ale máte k nim dalekou cestu? Nezoufejte. Kvůli stále se zvyšující poptávce se firma rozhodla pro rozvoz květin a všech svých produktů po celém území naší republiky a to nejen během všedních dnů, ale také víkendech a o svátcích. Vše se převáží ve speciálních termoboxech, kde jsou v chladu a chráněné proti případným nárazům, které při cestě hrozí. K vám se tak dostanou jen čerstvé a nijak neporušené květiny nebo dobroty. Nic vám tak nebrání příjemně překvapit a obdarovat někoho ze svých blízkých.