Drone show: Když jeden vládne všem

Dronová show v posledních letech uchvacuje stále častěji a pomalu vytlačuje stále méně oblíbené ohňostroje. A není se čemu divit – bylo již několikrát prokázáno, že ohňostroje přírodě značně škodí. Odpad z ohňostrojů otravuje půdu, ohňostroje jsou velmi stresující pro většinu zvířat, ale také pro malé děti. Hluk a zápach není příjemný ani mnoha dospělým, navíc ohňostroj nikdy nevytvoří na obloze obrazec motivovaným vaším přáním. Chcete mít na noční obloze logo vaší firmy nebo kačera Donalda? Pro magicdrones.cz to není žádný problém. Nevěříte? Přesvědčte se sami na jejich webu magicdrones.cz.

200 dronů ovládá jeden pilot

Kromě toho, že jsou drone show šetrné k životnímu prostředí, mají další výhodu v tom, že se dají použít opakovaně. Pokud pořádáte městské slavnosti, pouť, důležité sportovní utkání, kulturní akci, je dronová show ideální prostředek, jak celou událost zakončit.

Až 200 osvětlených dronů může na obloze předvést synchronizovanou show. Díky počítačovému programu, vytvořenému na základě vašich přání a preferencí, vytvoří drony úchvatnou show. Drony jsou ovládány ze země, k jejich ovládání stačí jeden pilot, který kontroluje, zda show probíhá jak má. Zda se na obloze objeví příběh vaší lásky, logo vaší společnosti, historie města nebo obce či oblíbená postava z dětské pohádky vaší ratolesti, je jen na vás.

Dokonalá synchronizace

Vizuální světelná show není však vše, co ve společnosti magidrones.cz umí. Celá nebeská show je doprovázená zvukovými efekty nebo hudbou, která celý zážitek ještě více umocní. Na dětské oslavě mohou zaznít tóny z pohádky, ze které se na obloze odehrává příběh. Při svatební hostině mohou hrát romantické tóny, když se obrazec propojených srdcí promění na postavy nevěsty a ženicha. Podívanou si užijí i vzdálení sousedé, dronová show je viditelná i z více jak jednoho kilometru.