Eshop nebo web na míru? Jděte tam, kde vám rozumí!

Máte specifické podnikání nebo se jen nespokojíte jen tak s něčím? Máte jasnou představu, jak by měla vaše prezentace vypadat, co zákazníkům sdělit i jak jim dopřát komfort, který jinde nenajdou? Jen je potřeba dostat to do reálné verze. Na tom to stojí, protože nikdo nemůže rozumět všemu a není odborník na vše. Proto pokud nejste odborníky na marketing, pak ho přenechejte někomu jinému. Nevíte, jak naprogramovat a připravit weby nebo e-shopy? Pak se opět obraťte na ty, kteří vám se vším pomůžou a připraví vše tak, jak si přejete a jak to bude vašim zákazníkům vyhovovat.

Weby na míru

Vysoké požadavky na stabilitu, rychlost a bezpečnost. To obvykle bývají tři základní parametry, se kterými se nejčastěji zadavatelé potýkají. Chtějí web, který jejich zákazníkům přinese opravdu to, co chtějí a potřebují. WordPress je na tohle ideální. Jde o nejoblíbenější systém, který je hojně využíván a e-shop wordpress na něm fungují všechny velké stránky i internetové obchody. Každý e-shop je tvořen tak, aby se mohl dále rozvíjet, jednoduše upravovat, přidávat i měnit jeho obsah. Díky tomu bude investice trvalého charakteru a nemusí docházet jednou za pár let ke kompletní změně. Pravidelné aktualizace a široká škála pluginů pomáhá e-shopy rychle rozvíjet.

E-shopy na míru

Pro jednotlivé e-shopy i weby zajistí firma Wpdistro v podstatě vše. Nejen, že zajistí, aby tvorba webů byla komplexní a zahrnou do toho také e-shop, ale postarají se o grafiku, o to, aby se dodržela identita firmy, UX, tonalita celé značky a nic nevybočovalo. K tomu dodají spoustu rad a tipů, které můžete zakomponovat do administrace. Snaží se, aby byly weby i internetové obchody jednoduché a vy jste si je, v případě potřeby, mohli upravovat sami.