Exkluzivita realitních služeb

Tradičnímu pojetí realitních kanceláří se zcela vymykají služby, které poskytuje realitní specialista Bc. Roman Machník, MBA. Na trhu s nemovitostmi působí již od roku 2007, takže má opravdu bohaté zkušeností a také získal perfektní znalosti jednak o stavu nejrůznějších typů nemovitostí, a jednak o vývoji na realitním trhu. Ve své činnosti se zaměřuje na exkluzivní služby, což mj. znamená, že svým klientům pomáhá při prodeji a nákupu nemovitostí zároveň i s řešením jejich často složité životní situace.

Nemovitosti v Praze

Pro prodej i nákup nemovitosti se člověk rozhoduje v drtivé většině jednou za život. Proto je dobré, když se poradíte s někým, kdo tomu dokonale rozumí. Nikdy nejde o levnou záležitost a zvláště nemovitosti Praha se svými cenami značně odlišují od nemovitostí v ostatních částech ČR. Právě v těchto případech oceníte exkluzivní služby realitního specialisty Romana Machníka.

Úspěšný obchod závisí na důvěře

Touto zásadou se realitní makléř Roman Machník řídí. Ze zkušeností ví, že základem je vždy vzájemná důvěra a poctivé jednání. Jeho snahou je, aby jakákoliv realitní transakce byla pro klienta hlavně bezpečná, aby na ní vydělal co nejvíce a měl z uskutečněného obchodu dobrý pocit. Proto každé jednání začíná nezávaznou schůzkou u dobré kávy nebo čaje, při které makléř zjišťuje, co klienta k prodeji či nákupu nemovitosti vede. Snaží se vždy zohlednit okolnosti související s aktuální životní situací klienta, ale také možné dopady do budoucna.

Co je účelem schůzky?

Hlavním cílem osobní schůzky je vždy analýza potřeb a očekávání klienta, následně pak odsouhlasení obchodní strategie prodeje, a hlavně nastavení reálné prodejní ceny, která je vždy tím nejdůležitějším bodem celého procesu prodeje nemovitosti. Proto realitní specialista Roman Machník nejprve zjistí všechny dostupné relevantní informace o dané nemovitosti, vyhodnotí je a poté zpracuje její tržní analýzu. Nakonec nastaví její prodejní cenu, což je důležité i proto, že realitní trh se neustále vyvíjí a mění podle aktuální poptávky a nabídky a dalších okolností.

Využití moderních metod

Jednou z nejdůležitějších moderních metod je profesionální komentovaná videoprohlídka, mnohdy i za pomoci dronu, která pak na sociálních sítích vede k rychlejšímu prodeji a mnohdy i za vyšší cenu. Dalšími z moderních metod jsou například 3D scan nemovitosti, virtuální prohlídka či 3D půdorys apod. Potencionální kupující si díky těmto všem moderním nástrojům a způsobům prezentace nemovitosti může udělat konkrétní představu o poloze, stavu i dispozičním řešení nemovitosti. Exkluzivita služeb Machnik.cz spočívá také ve využívání efektivního a propracovaného marketingu, díky kterému se prezentace dané nemovitosti dostane k těm správným lidem. Tím se maximálně zvyšuje šance na její prodej.