Hliníková pergola s posuvnou střechou nepotřebuje žádnou údržbu a vydrží mnoho let

Chybí vaší terase vhodné zastřešení? Anebo si chcete vytvořit ideální místo pro posezení s přáteli či rodinou? Pak vám přinášíme tip na hliníkovou pergolu s posuvnou střechou, která patří mezi trend současnosti. Hliníková pergola s posuvnou střechou totiž zajišťuje ideální zastřešení terasy. Ne nadarmo lze tento druh pergoly najít stále častěji.

Odolná pergola

Hlavní předností hliníkové pergoly s posuvnou střechou je především její vysoká odolnost. Hliník se řadí mezi velmi odolný materiál, který disponuje ochrannou vrstvou, jenž dobře odolává nepříznivému počasí a vlhkosti. Také dokáže odolat silnému větru. Jeho výhodou je také to, že nevyžaduje žádnou údržbu. Případný prach a nečistoty lze jednoduše spláchnout vodou pomocí hadice či vysokotlakého čističe.

Posuvné zastřešení je pak vyrobeno z vysoce odolné tří vrstvé PVC látky, která je voděodolná, UV stabilní a schopna odolávat povětrnostním vlivům a vysokým či nízkým teplotám. Z tohoto pohledu jde o pergolu s dlouhou životností, která vydrží několik desítek let zcela jako nová.

Zastřešení terasy lze ovládat stisknutím tlačítka

Na hliníkové pergole s posuvnou střechou také oceníte snadné ovládání zastřešení. K ovládání vám poslouží ovládač či mobilní telefon, jelikož lze posuvné zastřešení napojit na inteligentní domácnost. Pergoly s posuvnou střechou se tak řadí mezi typ moderní pergoly, kterou můžete ovládat téměř odkudkoliv, kde se zrovna nacházíte. Kromě toho je nabízena v širokém barevném provedení, takže ji lze sladit i s fasádou domu.

Široké možnosti doplňkové výbavy

Hliníkové pergoly s posuvnou střechou lze doplnit o řadu doplňků, které se postarají o příjemné posezení pod terasou v jakoukoliv dobu. Mezi typickou doplňkovou výbavu patří například LED osvětlení pro zajištění světla ve večerních hodinách, infra zářiče pro zajištění příjemné teploty za chladných dnů anebo boční a čelní ZIP screenové rolety a výklopné markýzy pro zastínění a ochranu před větrem v prostoru terasy. ZIP screenové rolety zajistí také soukromí pod pergolou, jelikož jsou vyrobeny z materiálu, který je neprůhledný pouze z jedné strany, takže vám nebude bránit ve výhledu ven.

Pokud si myslíte, že je pro vás správnou volbou hliníková posuvná pergola, pak navštivte webové stránky firmy Pergotec, kde najdete jejich široký výběr.