Jak udělat z vaší společnosti prestižní firmu

Ačkoliv ve skutečnosti sídlí vaše společnost v menším okresním městě, daří se jí a rozrůstá se. Investujete do reklamy a propagace výrobků nebo služeb, ale někdy to nestačí. Podle našich zákonů musí mít všechny právnické osoby určené existující sídlo firmy, zákon však už neříká, že tam musí firma sídlit i fyzicky. Na sídle firmy záleží více, než si myslíte a tento fakt poznává stále více podnikatelů.

Sídlo společnosti je důležité

Samozřejmě nejideálnější má sídlo společnosti Praha, ale také ostatní velká města. Možná jste již sami setkali s případem, kdy firma měla uvedené sídlo v rozpadlé zchátralé budově, ale ve skutečnosti sídlila v moderním prostředí o 100 km dál.

Prestižní adresa působí důvěryhodně a profesionálně na na vaše zákazníky, klienty, potencionální obchodní partnery, ale také dodavatelé zboží nebo uchazeče o zaměstnání.

Firem, která svá oficiální sídla nahlašují na pražské adresy přibývá a pracovníci finančního úřadu, což je logické, nestíhají provádět tak časté kontroly jako jejich kolegové v menších městech. Méně časté kontroly jistě uvítá každá firma.

Myslete na prestižní sídlo firmy již při založení s.r.o.

Vlastníka nemovitosti vybírejte pečlivě

I když v Praze žijete, nikdy nepoužívejte jako sídlo podnikání adresu trvalého bydliště, vypadá to neprofesionálně a „humpolácky“. Tuto skutečnost si, bohužel, neuvědomují, lidé pracující jako OSVČ.

Existuje několik společností, které zprostředkovávají „pronájem“ pražské adresy, ovšem mnohem efektivnější a spolehlivější je, pokud si sídlo zařídíte přímo u společnosti, která objekt vlastní. Garance virtuálního sídla je v podnikání důležitá. Pokud nevíte, kde garantovanou virtuální adresu hledat, mrkněte na sidlofirmypraha5.cz, kde garantují nejen adresu, ale také zajištění příchozí pošty, anonymitu a možnost poštovní schránky na uvedené adrese.