Jaký materiál pro vaši novou podlahu zvolit?

Rozhodli jste se, že podlaha u vás v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici potřebuje vyměnit? Složila dlouho a dobře, nyní je však čas na novou pokládku a vybrat si zase něco modernějšího, barevného a příjemného nejen na dotek. Položit novou podlahu můžete sami nebo si na pomoc přizvat profesionální odborníky, kteří se tím zabývají. Než se však všechno uskuteční, je důležité nepodcenit samotný výběr podlah. Musíte zvolit správný materiál, který se hodí do místnosti, kterou chcete renovovat. Takový dobře zvolený materiál vám totiž může posloužit dlouhé roky, prodlužuje životnost podlah a ještě dobře vypadá. Jaký materiál zvolit?

Praktická vinylová podlaha

Dnes jsou podlahy vyráběny ze spousty různých materiálů, takže volíte takové, které se vám líbí, případně takové, které vám poslouží po praktické stránce. Vinylová podlaha je velmi oblíbenou a hojně využívanou podlahovou krytinou. Chůze po tomto materiálu je velmi příjemná a tichá, takže nebudete rušit sousedy pod vámi ani rodinu, která spí nebo sleduje televizi. Na údržbu je tato podlaha nenáročná, všechny nečistoty a prach, který na ní ulpívá, jednoduše setřete za pomoci vlhkého hadříku nebo jednoduše vytřete mopem. Vybíráte z široké škály jednotlivých barevných odstínů a dekorů takový, který se hodí pro váš interiér. Jaké další výhody má vinylová podlaha? Přečtěte si více!

Krásná dřevěná podlaha

Nestárnoucí dřevěná podlaha dodává každému domovu a interiéru na kráse. Vytváří pocit tepla a bezpečí, rodinné atmosféry a hodí se k jakémukoliv vybavení – tomu starožitnému, který skvěle doplní, ale také k tomu modernímu, který ozvláštní. Dnes už existuje několik druhů a dekorů, vzorů a barev, takže vaše podlaha může vypadat přinejmenším zajímavě a neotřele klikněte zde pro více informací. Snadno si tak vyberete dřevěné parkety právě pro váš interiér a pro vaši domácnost.