Každá reklama se počítá

Vlastníte společnost a chcete zvýšit odběr vašich produktů či služeb? Bez reklamy se dnešní době příliš firem neobejde, investovat do efektivní reklamy se vždy vyplatí. Způsobů reklamy je obrovské množství a někdy je těžké vybrat tu pravou právě pro vaši společnost. Je pravdou, že úspěšnost televizních spotů pomalu a jistě vytlačuje internetová reklama, navzdory moderní době však zůstává tištěná reklama velmi oblíbená u většiny spotřebitelů.

Brožury, katalogy, letáky….

Možností, jak využít tištěnou reklamu, která spotřebitele informuje o vaší společnosti či o novém produktu nebo službě, je hned několik. Mezi stále nejvíce oblíbené patří reklamní letáky, pokud však uvádíte na trh stálé produkty investujte do tisku brožur nebo katalogů. Vybírejte pro katalogy a brožury tisk přehledný a stručný, který zaujme na první pohled. Věnujte svým stálým klientům katalogy zdarma, nezapomeňte je brát na veletrh či jiná setkání, která se týkají vašich služeb.

Upozorněte na vaši provozovnu

Pokud jste majiteli obchodu, restaurace, kavárny, kadeřnictví či jiného obchodu nebo poskytujete služby veřejnosti, zajistěte, aby vaši provozovnu nikdo nepřehlédl. Výroba roll up není nijak nákladná a kromě toho, že upozorní na vaši provozovnu má i jiná využití. Pro svou skladnost a možnost výměny tisku ho snadno využijete na veletrhu, výstavě či jiné propagační akci. Roll up během chvíle složíte i rozložíte a převezete v běžném voze. Taková investice se rozhodně vyplatí.

Uspořádejte prezentaci

Pokud uvádíte na trh nový produkt nebo službu a chcete to dostat do povědomí významných klientů a obchodních partnerů, uspořádejte prezentaci. Při, pečlivě připravené, prezentaci představte produkt pouze okrajově, „vypíchněte“ důležité body. Pro uchování veškerých poznámek použijte firemní složky, které by měly samozřejmostí, pokud se chcete zařadit mezi profesionály.