Kde se v Praze ubytovat? Místo, které vyhoví všem!

Praha je naše hlavní město, a proto je zde také největší koncentrace turistů či lidí na pracovní cestě. Ať už jedete do Prahy brzy ráno a večer se, po dlouhých schůzkách vracíte, nebo budete Praze několik dní, do Prahy prostě musíte. Když máte jednání na víc dní, pak hledáte alternativy. Dojíždět tam a zpátky se vám asi nevyplatí jak časově, tak i finančně. A jako turistům už vůbec ne. Kde tedy složit hlavu?

Pohodlí a nízká cena

Spousta lidí řeší, kolik co stojí. Chtějí cestovat, ale nacházejí výhodné jízdenky, letenky i ubytování. I v Praze můžete bydlet pohodlně a zároveň vás to nemusí zruinovat. Stačí jen vědět, kde se ubytovat a kde bydlet. Jednou ze skvělých možností je hostel v Praze 5. Ten totiž nabízí hned tři varianty ubytování a vybere si z nich opravdu každý. Můžete vsadit na cenově dostupný hostel, který ubytovává ve vícelůžkových pokojích, které jsou vybaveny základně. Koupelna, toaleta a kuchyňka je společná pro všechny.

Pokud máte raději soukromí, pak můžete využít penzion. Zde můžete vyzkoušet standardní pokoje, které jsou vhodné pro krátkodobé pobyty. Jsou základně vybaveny, disponují koupelnou a toaletou na pokoji. Vybrat tak můžete hned z několika variant pokojů – pro jednoho, dva, tři i čtyři lidi. V pokoji najdete televizi, fén na vlasy, stůl, židle a podobně.

Chcete komfort, jaký máte doma? Pak si můžete vybrat apartmány. Ty jsou nově zrekonstruovány a nabídnou plnohodnotné bydlení. Jsou zařízení nejen pro náročnější klientelu, disponují přistýlkami, ložnicí, kuchyňkou, koupelnou, toaletou. K dispozici je varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, sporák a podobně. Hostel Praha 5 disponuje hned několika možnostmi, takže si jednoduše vyberete takovou, která vám plně vyhovuje a návštěvu v Prahy tak nic nepokazí.