Kde si zajistit dopravní značení?

Cestování bez dopravního značení by bylo v současné době zcela nemyslitelné, pro řidiče je to hlavní informační zdroj, který ho upozorní na dopravní situace, na to, kde může parkovat, kde je hlavní silnice, kde má odbočit a mnoho dalšího. Stejně jako na ostatní služby, tak i na dopravní značení existují specializované společnosti, které ho zajišťují. Mezi nejlepší společnosti ve svém oboru patří firma TOP Znak s.r.o., která zajišťuje pronájem, prodej, instalaci a aplikaci dopravního značení.

Specialista na dopravní značení

Jestliže je vaším cílem dopravní značení Praha, můžete se na společnost obrátit, působí však i v dalších regionech. Přímo na jejím webu Topznak.cz najdete eshop se všemi druhy dopravního značení a příslušenství. Obzvláště pro obce jsou služby firmy nezbytné. Stačí společnost oslovit a zajistí vám prodej a instalaci potřebného značení. Jak již bylo zmíněno, společnost vám dopravní značení může i pronajmout a to jak krátkodobě, tak i dlouhodobě. Pronájem se týká veškerého svislého dopravního značení, přechodného vodorovného značení, plastových nebo kovových zábran, přechodových lávek pro pěší, dopravních kuželů, světelné signalizace aj.

Postará se o dopravu na místo realizace, o každodenní údržbu, demontáž i uvedení komunikace do původního stavu. Abyste si mohli dopravní značení pronajmout a realizovat ho, je zapotřebí projekt dopravně inženýrského opatření potvrzený Policií ČR, ten vám může společnost zpracovat. Dále je potřeba dopravně inženýrské rozhodnutí a objednávka zaslaná poštou nebo emailem. Služby společnosti jsou široké a zahrnují také pronájem montážní plošiny MP16 na podvozku Iveco. Tato plošina je velmi spolehlivá, bezpečná a má možnost alternativního pohonu a 230V a 380V. Pokud se v problematice nevyznáte, neváhejte společnost kontaktovat a ona se s vámi domluví na všem potřebném. Vždy se vyplatí spolupracovat s profesionály ve svém oboru.