Konel Zlín

Pokud k vašemu podnikání využíváte obráběcí stroje a cítíte, že by jim do značné míry pomohla modernizace či kompletní generálka, nebo potřebujete takové stroje opravit, pak se obraťte na skutečné odborníky, kteří jsou schopni vylepšit vaše stroje k nepoznání jako je Konel Zlín.

Mnohem lepší jednoúčelové stroje

Mezi nejčastější vybavení jednotlivých výrobních podniků patří jednoúčelové stroje, které se však často potýkají s celou řadou problémů a rizik. Kompletní oprava se nejčastěji týká uložených vodičů, díky kterým může stroj produkovat vadné kusy.

Jednoúčelové stroje se však potýkají s celou řadou dalších problémů, jako je špatná těsnost kanystrů s plnící kapalinou, zatečení palet a další. Tyto všechny závady přitom lze vyřešit instalací jednoduchého testeru, který upozorní na pokles tlaku kapaliny a tím na její případné unikání. Mezi další zařízená, která jsou schopná zvýšit efektivitu a funkčnost zařízení patří například řízení míchacího zařízení, navíjecí stroje a další.

Řešení pro dřevoobráběcí stroje

V případě dřevoobráběcích strojů lze velmi výrazně navýšit jejich bezpečnost, odolnost, ale hlavně efektivitu. Toho docílíme přidáním měření a regulace pořezové rychlosti linek, měření velikosti řezaného materiálu, hlídání velikosti hoblin, třídění nařezaného materiálu, řízení ukládání desek, realizace manipulátorů atd.

Dřevoobráběcí stroje je možné dále dovybavit technologií pro optimalizaci a centrování umístění klád v katru, automatickým nakulováním klád, řízení dopravníku, optimalizací otáček katru pro dosažená optimální jakosti vzniklé štěpky, instalací liniových laserů, řízení odkorňovacích linek a dalším. Zkrátka z vašeho katru je možné udělat stroj 21. Století, který si bez problému poradí s jakoukoliv kulatinou, kterou je potřeba nařezat.