Návrh interiéru od profesionálů

Každá rekonstrukce bytu je pro jeho majitele příležitostí, jak uplatnit své výtvarné cítění. Zrovna tak stavba rodinného domu umožňuje, aby si jeho budoucí obyvatelé mohli uspořádat bytové zařízení a celý interiér podle svého vkusu. Ovšem na každý má tento dar. Proto může využít služeb profesionálů, kteří se na návrhy interiérů zaměřují. Skupina profesionálních designérů sdružených pod názvem PW interiér čeká na každou novou příležitost, aby mohla realizovat přání svých klientů a přeměnit je ve skutečnost.

Kdo je PW interiér?

Jedná se o bytové designéry, kteří se dali dohromady v roce 2006. Od té doby má za sebou celou řadu návrhů a realizací interiérových i exteriérových prostor. Podíleli se na spoustě rekonstrukcí bytů, kanceláří a jiných vnitřních prostor, ale i na novostavbách rodinných domů, veřejných objektů či různých typů komerčních prostor. Vždy se řídili a řídí zásadou, že nejdůležitější jejich zakázkou je vždy ta aktuální. Hlavním cílem a smyslem jejich práce je spokojenost klientů, což je vždy to největší odměnou.

Jak PW interiér postupuje?

Pokud si služby PW interiéru objednáte a bytový designer se dostaví k vám domů, přesvědčí vás i o skrytých krásách vašeho interiéru. Vždy je pro něj velkou radostí přesvědčovat své klienty o tom, že mohou svůj byt přeměnit víc, než si sami myslí. Umění bytového designéra spočívá v tom, že dokáže objevit to, co běžný člověk nevidí. Jako klienti budete překvapeni, co profesionální bytoví designéři dokáží i z obyčejného prostoru vykouzlit. Po realizaci se budete do svého bytu daleko raději vracet a rovněž vaši hosté vám budou novou podobu celého prostoru závidět.

Na prvním místě je kvalita a originalita

Veškerý materiál, se kterým pwinterier.cz pracuje, tvoří produkty renomovaných českých a zahraničních výrobců. Chloubou skupiny PW interiér je ovšem originální nábytek vlastní výroby. Pokud se chcete osobně přesvědčit a pohlédnout si některé produkty či materiály, můžete navštívit interiérové studio PW interiéru a vzorkovnu dveří Sapeli v Olomouci. Zde se můžete osobně seznámit i s bytovými designéry a konzultovat s nimi své představy.