Nemáte při tréninku čas na jedno pořádné jídlo navíc? I suplementy vám pomohou!

Určitě to všichni, kdo makáte pravidelně ve fitness, dobře znáte. Máte dost práce doma, v rodině, práci či ve škole a velice špatně se hledá dostatek času na tréninku. Jenže přitom trénink je to, co nás nejvíce na fitness baví.

Tradicí jsou tak například brzké ranní tréninky, které jsou následovány rychlým úprkem do práce nebo školy. V tom úpravu ale mnohdy nezbývá dostatek času na to, abyste si mohli dát správné po tréninkové jídlo, které by dokázalo doplnit veškeré potřebné látky k regeneraci a okamžitému budování lepšího a schopnějšího svalstva. Jsou ale i možnosti „do kapsy“, které určitě zafungují!

Rychlé kaše, připravené a za pár minut

Jednou z nejoblíbenějších variant velice rychlého jídla po tréninku, ale dokonce i pohodlné snídaně, jsou především různé druhy kaší. Granolové, rýžové nebo vločkové kaše jsou výborné hlavně díky vysokému obsahu vlákniny. To znamená, že dokáží nakopnout zažívání a nabobtnaná vláknina v žaludku přitom zvládne i zasytit. Kvalitní přípravky Granola Hesters life nabídnou příjemný výběr různých příchutí, mezi kterými si zajisté všichni dokáží vybrat svoji oblíbenou.

Tradiční proteiny zkrátka nezklamou

Tou nejlepší volbou ale většinou mohou být tradiční proteinové nápoje. Jednoduchost dohromady s chutí a kvalitním obsahem jsou důvodem, proč jsou nápoje nejoblíbenějšími proteinovými produkty. Pokud navíc chcete raději disponovat cestovní verzí, tak lze proteiny zakupovat i v kapsičkách po porcích. Mezi nejoblíbenější varianty patří syrovátkový whey protein, který sedí naprosté většině uživatelů nejlépe. Nemá totiž látky, které by připouštěly komplikace se zažíváním, a zároveň disponuje opravdu kvalitním složením.

Kdo by pohrdnul palačinkami?

Mezi nejoblíbenější sladkosti celkově patří palačinky a lívance. Představte si ale možnost, že si můžete dát palačinky bez jakýchkoliv výčitek, ale dokonce mohou splnit i úlohu jídla po tréninku. Oblíbené FAST Palačinky se dodávají v kompletní sypké směsi, kterou máte připravenou v řádu minut. Výsledné palačinky chutnají velice dobře, mají komplexní vitamínové i makro složení, a navíc je můžete vzít s sebou víceméně kamkoliv budete potřebovat.