Plechování pro plastovou krytinu EUREKO DDS II

Líbí se vám krásně vyhlížející domy, které mají dřevěnou střechu? Působí velmi tradičním a kouzelným dojmem. Dřevěné šindele mají velmi dlouhou tradici a jsou spolehlivou střešní krytinou. Bohužel má tato krytina své nedostatky, které však hravě překonává plastová krytina. Plastová krytina EUREKO DDS II je dokonalou kopií dřevěného šindele a nikdo na první pohled nepozná, že nejde o dřevo.

Tato krytina se používá pro širokou škálu střech, od rodinných domů až po chalupy, chaty, kůlny, stodoly a mnoho dalšího. Tyto krytiny jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu a co se týče způsobu pokládky, ten je velmi podobný jako u pokládky klasického dřevěného šindele. Jak asi tušíte, plastové krytiny mají oproti dřevěným mnohem delší životnost, také jsou odolné vůči UV záření, jsou bezúdržbové, pevné, houževnaté a mají velmi nízkou hmotnost.

Pořiďte si kvalitní plechování

Pokud je vaším cílem oplechování střechy z plastových krytin, na webu www.drdlik.cz najdete kompletní nabídku klempířských prvků pro každý typ střešní krytiny, včetně té plastové. Nabízí se vám závětrné lišty, boční lemování, okapové plechy, úžlabí, parapety, oplechování komína a mnoho dalšího. Všechny klempířské prvky v nabídce jsou zhotovené dle technické dokumentace a uvedené zboží je tedy děláno na zakázku na základě závazné objednávky. Výrobky dostanete v totožné barvě, ve které je vaše střešní krytina. Pokud máte o tyto prvky zájem, neváhejte prodejce kontaktovat a domluví se s vámi na zhotovení a dodání.