Pohodový magazín pro volné chvíle

Pokud si ve volné chvíli chcete přečíst něco pozitivního, co nemá nic společného s politikou, podvody či přírodními katastrofami, pak je pro vás tím pravým časopisem magazín Jsme.cz. Najdete zde články s tématy, která budou zajímat celou vaši rodinu.

Jak prožít spokojený život?

Spoustu lidí vidí smysl svého života v honbě za kariérou, výdělkem a hromaděním majetku. Zapomínají na to, že smyslem života jsou dobré vztahy v rodině, s přáteli i spolupracovníky. Spokojený život velmi závisí na zdravém životním stylu, dostatku aktivního pohybu a správné životosprávě. To všechno, včetně spousty rad zkušených odborníků přináší na svých stránkách skvělý a pohodový magazín Jsme.cz.

Dozvíte se řadu informací, názorů a myšlenek, které vám pomohou prožít příjemný a pohodový život bez zbytečného stresu. Odborníci vám poradí, jak začít řešit různé drobné problémy, které by v případě jejich oddalování či ignorování mohly postupně přerůst v nepřekonatelné překážky. Vedle poučení najdete v magazínu i zábavu, odreagování, prostě pohodové čtení.

Partnerské vztahy

Online magazín Jsme.cz se zaměřuje nejvíce na partnerské vztahy. Dočtete se, které plíživé chyby mohou partnerský život rozložit. Řadu dobrých manželství či jiných partnerských vztahů spolehlivě zničí nevěra či žárlivost. Existují ovšem i méně nápadné příčiny, které mohou rozkol mezi partnery přivodit. V magazínu se dozvíte jak řešit nevěru, zda je lepší manželství nebo život „na psí knížku“, nebo co dělat či nedělat po rochodu s partnerem. Mladí rodiče se mohou poučit, jak řešit příchod druhého dítěte do rodiny a další výchovné problémy.

Životní styl

V této rubrice je spousta zajímavostí týkajících se nejen stravování, ale také jak pečovat o vlasy, proč se příliš potíme a jak se tomu bránit. Pro ženy jsou zde babské rady týkající se otěhotnění, rodiče se mohou poučit, zda je možné vychovávat dvě děti stejně, co dělat, když zjistí, že jejich dítě je závislé na drogách a spoustu dalších poučných i zajímavých informací.