Potřebujete k výrobě svých produktů lisované plasty?

Patříte mezi podnikatele, kteří svou výrobu rádi neustále inovují nebo ji teprve rozjíždíte a k výrobě vašich produktů potřebujete vhodné lisované formy nebo rovnou vylisované plastové díly přesně podle vašeho přání? Ať už potřebujete jednorázovou službu pro svou výrobu či se domluvit na dlouhodobější spolupráci s dodáváním lisovaných komponentů, od společnosti Tespon, která sídlí v Kolíně, se dočkáte pouze kvalitních vstřikovaných plastů, zhotovených přesně podle vašich potřeb.

Co vše firma nabízí?

Lisování plastů není mezi lidmi příliš známým pojmem, ovšem mnoho produktů by bez nich nevzniklo. Společnost Tespon se zaměřuje na lisování plastových dílů podle vašich forem, které společnosti dodáte. Pokud žádné nevlastníte nebo požadujete standardní výrobu, můžete využít formy, které má k dispozici společnost Tespon. Jestli si nevíte rady, která varianta je pro vás lepší, profesionálové, kteří ve společnosti pracují, s vámi vše ochotně prokonzultují a poradí vám nejlepší variantu. Formy na lisování plastů však mohou být i úplně atypické.

Vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie je další specifická služba, kterou společnost nabízí. Jedná se o díly, které jsou dvoubarevné nebo se skládají ze dvou různých materiálů.

Na základě vašeho přání je společnost Tespon schopna provádět také sériové lisování plastů.

Jejich dalším projektem je tampónový potisk, kdy je obraz přenesen z 2D na 3D. Tato metoda nepřímo využívá hlubotiskový proces.

Pokud potřebujete drobnou montáž, i v tomto směru vám firma vyjde vstříc.

Profesionální přístup

U všech nabízených služeb se dočkáte nejen samotné výroby, ale také samotného konstrukčního zpracování vstřikovacích forem, výrobu forem, profesionální poradenství a technickou odbornou pomoc při samotné realizaci.