N.E.O. Uklidovka Praha

Adresa: Na Pokraji 540/2, 190 00 Praha 9-Prosek, Czechia.
Telefon:776296559.
Webová stránka: neouklidovkapraha.cz
Odbornost: Janitorial service, Carpet cleaning service, House cleaning service, Window cleaning service.
Recenze: Tato firma má 60 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.9/5.
N.E.O. Uklidovka Praha Na Pokraji 540/2, 190 00 Praha 9-Prosek, Czechia

Dnes otevřeno do 20:00.

  • Pondělí: 09:00–20:00
  • Úterý: 09:00–20:00
  • Středa: 09:00–20:00
  • Čtvrtek: 09:00–20:00
  • Pátek: 09:00–20:00
  • Sobota: 09:00–20:00
  • Neděle: 09:00–20:00
  • Otevřeno v neděli: 09:00–20:00

N.E.O. Uklidovka Praha se specializuje na profesionální úklid různých lokalit, včetně bytů, kanceláří a firem. S více než 10 let zkušeností v Praze, firma nabízí rychlé a kvalitní služby, které jsou vysoce hodnoceny zákazníky.

Firma N.E.O. Uklidovka Praha se specializuje na various services, including:

  • úklid bytů
  • úklid kanceláří
  • úklid firem
  • profesionální úklid škol a kanceláří

Služby jsou prováděny rychle a diskrétně, bez narušení provozu. Firma nabízí také konzultaci požadavků před úklidem přímo na místě.

Zákazníci vyjadřují velkou spokojenost se službami firmy N.E.O. Uklidovka Praha. Recenze na Google My Business jsou velmi kladné, s průměrným hodnocením 4.9/5.

"Great speed and quality, definitely recommended 👌🏼"
"Se službami jsme naprosto spokojeni a můžeme jen a jen doporučit. Nechali jsme si po rekonstrukci uklidit nebytový prostor a veškerá komunikace, termíny i provedení bylo velmi rychlé a kvalitní. Navíc bylo veškeré osobní setkání velmi lidské a příjemné. Doporučuji s důvěrou. Velmi profesionální přístup s konzultací požadavků před úklidem přímo na místě. Vstřícnost v termínu a dobrá organizace, úklid proběhl v dohodnutém rozsahu v kvalitě nad očekávání. Radost a děkujeme😊"

Zákazníci oceňují rychlost a kvalitu služeb, vstřícnost v termínu, dobrou organizaci a profesionální přístup.

Když si necháte služby firmy N.E.O. Uklidovka Praha, můžete očekávat:

  • rychlé a kvalitní úklid
  • vstřícnost v termínu
  • dobrou organizaci
  • profesionální přístup
  • konzultaci požadavků před úklidem přímo na místě

Firma nabízí také rychlé získání nabídky bez závazků.

Další podniky v Prague 9-Prosek

Janitorial service, Carpet cleaning service, House cleaning service, Window cleaning service.
N.E.O. Uklidovka Praha se nachází na adrese Na Pokraji 540/2, 190 00 Praha 9-Prosek, Czechia.
Můžete kontaktovat N.E.O. Uklidovka Praha telefonicky na čísle +420 776 296 559. https://neouklidovkapraha.cz/#contact
Pondělí: 09:00–20:00; Úterý: 09:00–20:00; Středa: 09:00–20:00; Čtvrtek: 09:00–20:00; Pátek: 09:00–20:00; Sobota: 09:00–20:00; Neděle: 09:00–20:00;
N.E.O. Uklidovka Praha má 60 hodnocení zákazníků, s průměrným hodnocením 4.9.
N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Great speed and quality, definitely recommended 👌🏼

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Se službami jsme naprosto spokojeni a můžeme jen a jen doporučit. Nechali jsme si po rekonstrukci uklidit nebytový prostor a veškerá komunikace, termíny i provedení bylo velmi rychlé a kvalitní. Navíc bylo veškeré osobní setkání velmi lidské a příjemné. Děkujeme

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Doporučuji s důvěrou. Velmi profesionální přístup s konzultací požadavků před úklidem přímo na místě. Vstřícnost v termínu a dobrá organizace, úklid proběhl v dohodnutém rozsahu v kvalitě nad očekávání. Radost a děkujeme😊

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

S firmou N.E.O. úklidovka Praha spolupracuji dlouhodobě a jsem maximálně spokojený. Jejich služby využívám pravidelně a pokaždé odvedou skvělou práci. Úklid je důkladný, vše krásně čisté a voňavé. Oceňuji hlavně jejich spolehlivost, pečlivost a vždy bezproblémovou domluvu. Je fajn mít jistotu, že se na ně můžu pokaždé spolehnout. Rozhodně doporučuji každému, kdo hledá kvalitní a dlouhodobé řešení úklidu.

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Se službou N.E.O. mám dlouhodobě velmi dobrou zkušenost. Začínala jsem pravidelným úklidem bytu a později i domu, takže jsem měla možnost poznat celkem tři různé paní. Se všemi byla vždy bezproblémová domluva, dochvilnost i kvalita odvedené práce. Oceňuji hlavně spolehlivost a flexibilitu – vždy jsme se dokázaly domluvit podle aktuální potřeby. Paní jednatelka je velmi milá, komunikace s ní je příjemná a je vidět, že se snaží vyjít maximálně vstříc. Služby mohu určitě doporučit.

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Společnost N.E.O. Uklidovka jsem požádala o generální úklid bytu mého táty a byla jsem moc spokojená. Opravdu vše do detailů uklidili, porovnali a vše, na čem jsme byli domluveni bylo hotovo přesně v domluveném čase. Komunikace byla klidná, jasná, přijemná. Určitě doporučuji.

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Úklid kanceláří probíhá dle dohody. Velký rozdíl oproti původní firmě, kde nikdo nekomunikoval. Tady se vše řeší co nejdříve a hlavně je s kým. I když se jedná o kanceláře, tak je zde vysoký standard a používají kvalitní prostředky. Děkuji za dosavadní spolupráci.

N.E.O. Uklidovka Praha - Prague 9-Prosek
5/5

Perfektní lidská komunikace, neuvěřitelná rychlost (v pátek jsem objednala, v neděli proběhl rozsáhlý úklid) a úžasné výsledky. Při úklidu použili i profesionální techniku a vyčistili na koberci a na sedačce pro mě nevyčistitelné fleky.

Jste majitel?

Navrhněte úpravu. Před zveřejněním ji zkontrolujeme.

Jste majitel?

Navrhněte úpravu. Před zveřejněním ji zkontrolujeme.