Rádi nakupujete? Dělejte to chytře

Znáte ten pocit uspokojení, když si koupíte drahý značkový kousek čehokoliv za poloviční nebo i nižší cenu? Rádi brouzdáte po internetových obchodech a hledáte různé slevy, akce a výprodeje? Slevový portál tipli.cz vám to vše umožňují na jednom místě a nejen to. Nákupem přes tipli.cz můžete získat část svých peněz zpět. Nemusíte složitě překlikávat z jednoho obchodu do druhého, což je velice pohodlné. Šetříte čas i peníze.

Vydělávejte nakupováním

Na tipli.cz naleznete pře dva tisíce různých obchodů, ale také pojišťoven. Tipli vás přesměruje na internetový obchod. Sháníte třeba boty? Budete přesměrováni například na eObuv, kde nákup proběhne běžně, jak jste zvyklí. EObuv nabízí kvalitní dámskou, pánskou i dětskou obuv pro běžné nošení, společenské události i sportovní aktivity. Po zaplacení a dodání zboží vám společnost Tipli vrátí část peněz zpět. Budete mít kvalitní obuv a ještě se vám za nákup zaplatí. K nákupu můžete využít i veškeré slevové kódy nebo kupóny.

Chystáte se změnit interiér?

Koupili jste nový byt či dům a chystáte se na jeho vybavení novým nábytkem? Nebo jen toužíte po změně interiéru? Vybavte ho přes Tipli. Sconto nábytek patří mezi přední dodavatele veškerého nábytku, která potřebujete k výbavě celého interiéru, včetně bytových textilií a doplňků. Ani kuchyně na míru nejsou pro jejich odborníky problém a pomohou vám již od samotného návrhu, který vytvoří ve 3D, až po samotnou instalaci celé kuchyně. Můžete tak na jednom místě vybavit všechny místnosti a opět získat určité procento z nákupu zpět, stejně jako u všech ostatních prodejců.

Nenechte si ujít výprodeje

Výprodeje jsou v plném proudu, tak neváhejte. Nakupte ve slevách a akcích a ještě získejte část peněz zpět. Tipli vám odešle platbu na váš účet v průběhu několika dnů.