Sexy a svůdně – nebojte se vyzkoušet něco nového!

Každá žena se snaží o to, aby byla pro svého partnera přitažlivá a krásná. Chce se líbit, je to přeci přirozené. Aby se na vás díval žádostivě, neudržel své ruce a chtěl by vás mít. Ideálně hned teď. Co je pro ženu lepšího? Občas můžete pociťovat vkrádající se stereotyp do vašeho života a to nikdy není dobře. Je třeba myslet na to, že právě takový stereotyp může zničit i jinak dobrý a fungující vztah. A to můžete jednoduše, společně stráveným časem!

Co si na sebe obléknout?

Když půjdete na dobrou večeři, pak to budou nejspíš šaty nebo nějaké sexy oblečení. Chcete se cítit dobře a líbit se partnerovi. Večer však zdaleka nekončí večeří nebo kinem. Rozprostře se před vámi celá noc. A tu můžete využít tak, jak chcete! Aby se podnítila a rozvířila fantazie, můžete si zkusit koupit nějaké to krásné a hlavně sexy prádélko. Erotické prádlo může partnera určitě nažhavit a trochu podpořit jeho představivost.

Navíc, takovýto partnerův pohled jistě ženu potěší a dodává jí potřebné sebevědomí a pocit, že je sexy a žádoucí. Toto prádélko však na vás nezůstane dlouho! Během svých erotických hrátek můžete využít spoustu možností a tím například splnit partnerovi nebo sobě dávné erotické sny, které jsou zastrčeny hluboko v mysli. Nemusíte se omezovat pouze na klasický sex, ale zkuste trošku experimentovat!

Latex nebo tantra?

Samozřejmě to musí být vše s oboustranným souhlasem, ale při svých hrátkách můžete vyzkoušet mnoho věcí. Vzrušuje partnera latex? Pak kromě erotického prádélka můžete obléknout také latexové kousky. Na oplátku vám zase partner může potěšit něčím, o čem sníte vy. Třeba erotická masáž? Něco z oblasti tantry a tantrického sexu? Je to zcela na vás a vaší domluvě! V sexu je dovoleno mnoho, stačí se jen domluvit a vaše fantazie se mohou začít plnit!