Služby kurýra – na jakou firmu se spolehnout?

Potřebujete-li dostat zásilku nebo balíček z bodu A, tedy od vás, do bodu B, tedy ke kamarádům, rodině, firmě a podobně, vybíráte, jakou možnost přepravy si zvolíte. Možností je hned několik a lidé obvykle vybírají podle toho, jaké mají zkušenosti oni nebo někdo z jejich blízkých. Nechcete využívat státní podnik, protože vám nejednou něco pokazili se zásilkou nebo na ně slýcháte jednu stížnost za druhou, takže raději se těmto službám vyhnete. Jak tedy poslat svou zásilku tak, aby skutečně dorazila, v pořádku a ve stanoveném termínu? Můžete využít služeb soukromých přepravních a kurýrních společností.

Jakou firmu zvolit?

Na trhu najdete mnoho kurýrních společností, které tyto služby poskytují. Jednou z nich je také In time kurýr. Jde o první společnost, která byla založena jako soukromá, ryze česká spediční a kurýrní firma a to v roce 1993. Jejich zkušenosti na poli spedice jsou obdivuhodné. Díky nim můžete využívat hned několik služeb, vždy podle toho, co aktuálně potřebujete a jak a hlavně kam chcete zásilku nebo balíček přepravit. Firma přepravuje zásilky nejen po Praze a Čechách, ale své služby postupně rozšiřovala dál. Nejdřív to byla Slovenská republika, kde má dceřinou společnost, ale po vstupu České republiky do Evropské unie se zaměřila také na kurýrní služby a mezinárodní zasilatelství.

Jaké služby můžete využít?

Kurýrní služba Praha nabízí široké možnosti. Využít můžete služeb Standard, kdy doručí Vaší zásilku přesně tam, kam potřebujete. Může to být doručení v rámci České republiky, kdy se do vybraných míst zásilka dostane do 18 hodin, do ostatních pak do 23 hodin. Zásilky na Slovensko pak mohou být doručeny do vybraných míst do 23 hodin a do míst ostatních do 48 hodin. Zásilky je možno odeslat také do Anglie, kdy zpravidla dorazí do 24 – 48 hodin. Do zbytku světa pak ve lhůtě 24 – 72 hodin, vždy záleží na jednotlivých místech.