Špatně vybrané úchytky mohou pokazit dojem z celého interiéru

Od výběru osvětlení až po výběr  barvy – proces vytváření domu jako domova zahrnuje mnoho důležitých rozhodnutí. Se všemi těmito pohyblivými částmi může být těžké zapamatovat si, že design je také v detailech. A úchytka je detail, na který se může snadno zapomenout. Ale správná knopka nebo úchytka může mít vážný vizuální dopad a pozvednout místnost způsobem, který je snadný. A když se zamyslíte nad tím, kolikrát jsou úchytky používány při každodenních činnostech, je jasné, že hodnota a radost, kterou dobře vyrobený kus přináší, stojí za efektivní investici.

Úchytky v mnoha různých stylech

Nábytkové úchytky se zdobením, zakřivenými siluetami a texturovanými detaily obvykle dobře funguje s tradičním i neobvyklým designem. Navzdory tomu se v moderním designu používají hladké úchytky, v rustikálním interiéru lépe vyniknou zdobené úchytky.

Barevné odstíny

Úchytky vypadají nejlépe, když povrchová úprava dodává místnosti kontrast. Jakou barvu mají vaše skříně? A co vaše spotřebiče, vodovodní baterie a osvětlení? Obecně platí, že teplejší tónované prostory s mosaznými skříňkami působí vintage dojmem, zatímco chladnější tóny s tmavším skříňovým hardwarem jsou modernější.

Materiál úchytek

Díky tomu by váš prostor měl být odrazem vašich osobních návrhových rozhodnutí, takže se nebojte porušovat pravidla nebo míchat kovy. Existuje spousta kuchyní s mosazným osvětlením a černým kováním nebo naopak. Pokud obvykle chcete, aby vše ladilo, ale máte spotřebiče z nerezové oceli, zkuste vybrat tmavší úchytky. Nejen, že se hodí ke všem povrchovým úpravám, ale také udržuje váš prostor čistý a dobře koordinovaný.

Na e-shopu ankahb.cz objevíte úchytky v mnoha různých provedeních, což je zárukou dobrého výběru i pro náročné zákazníky. Kromě úchytek můžete na e-shopy pořídit věšáky, nohy k nábytku a mnoho dalších bytových doplňků.