Starožitné šperky – kde je koupit a kde je můžete prodat?

V dědictví se často najdou krásné a zajímavé věci. Nemusí jít nutně jen o domy, chaty, chalupy, byty nebo jiné nemovitosti, podobně jako to nemusejí nutně být jen peníze, termínované vklady nebo jiné účty. Můžete zdědit také staré věci, vybavení bytu či domu. Ne všechno se šmahem odsouvá na smetiště nebo na charitu. V některých pozůstalostech je toho k dostání a vidění opravdu hodně. Spousta věcí se dá zpeněžit, některé starožitnosti a originální kousky by byla velká škoda vyhodit. Kde takové kusy prodat? Nebo naopak, kde do své sbírky pořídit nové starožitné kousky?

Starožitnosti s tradicí

Mezi starožitnostmi, které jste zdědili, našli na půdě nebo se k nim dostali jakkoliv, nacházíte také šperky? Nejsou však nic pro vás, doma je mít nechcete, ale víte, že někomu, kdo je sbírá nebo se v nich vyzná, by udělaly radost? Pak můžete přistoupit k prodeji. Nemáte-li v dosahu někoho, kdo by tomu rozuměl a o šperky by projevil zájem, pak hledáte obchody, respektive starožitnictví, která by vám mohla pomoci. Jedno takové najdete i v případě šperky Praha. Prodej je velmi jednoduchý, nikdo vás nemůže ošidit, nebudete se muset bát, že vám řeknou schválně nízkou cenu.

Do starožitností patří také šperky

Výkup se platí hotově, případně jsou dané kousky starožitností přijímány do komisního prodeje a částka následně náleží vám, mimo 23% včetně DPH, které jsou provizí obchodu. Jste z druhé kategorie, tedy zapálení sběratelé starožitností a hledáte šperky v Praze? Určitě můžete zavítat do obchodu Antikvita, který přináší širokou nabídku šperků – od diamantů, briliantů, přes zlaté a stříbrné kousky, prsteny, náušnice, náramky, hodinky a další a další kousky. Těšit se na vás bude příjemné prostředí v čele s milým a ochotným personálem.