Úklidová technika je skvělý pomocník pro jakýkoli úklid

Úklid je činnost, která není u většiny z nás zrovna oblíbená. Výhodou však je, že si pro něj můžete objednat profesionály.

Proč si objednat úklidovou firmu?

Úklidová firma disponuje nejen zkušenými a školenými zaměstnanci, ale i potřebnými prostředky a úklidovou technikou. Kromě toho úklid zajistí v čase, který si domluvíte. Objednat si ji můžete jak pro účely soukromé, tak i na úklid pracovního prostředí. Každá úklidová firma zajistí jak úklid jednorázový, tak i pravidelný. Úklidová firma převezme vaše každodenní starosti týkající se úklidu a vy si tak můžete užívat ušetřený čas s rodinou nebo příjemnější pracovní podmínky v zaměstnání.

Na koho se obrátit?

Úklidových firem je celá řada. Patří mezi ně i společnost UNIKONT, která nabízí úklid venkovních i vnitřních prostor.

  • Venkovní úklid

Firma nabízí venkovní úklid, který zajišťuje pomocí venkovní úklidové techniky Multicar. Venkovní úklidová technika této značky nabízí množství kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, které mají dlouholetou tradici. Díky dlouholetým zkušenostem jsou vozy této značky velmi kvalitní a výhodou je jejich multifunkčnost. Tyto druhy techniky patří mezi nejčastěji využívané způsoby úklidu a údržby měst, vesnic a jejich okolí. Kromě toho je také lze využít i ve sféře komunální, v odpadovém hospodářství, ve stavebnictví, zemědělství či v průmyslu zahradním. Své uplatnění však naleznou i v dalších oblastech.

  • Vnitřní úklid

Pro úklid vnitřních prostor se využívá vnitřní úklidová technika, do níž patří především stroj Scrubmaster, který patří mezi praktické, kompaktní a snadno přepravitelné stroje určené pro čištění především menších ploch. Díky vystupující kartáčové hlavě jej lze použít i pro čištění míst v blízkosti krajů. Je to ideální pomocník pro důkladné čištění tvrdých podlahových ploch. Díky nízké hmotnosti a skládací rukojeti, určené pro ovládání, jej snadno uskladníte a i jeho převoz je snadný.