Usnadněte si hledání práce s pomocí jobimi.cz

Potřebujete novou práci a již včera bylo pozdě? Nemůžete si dovolit zůstat bez práce nebo jste bez ní již příliš dlouho a úspory se krátí? Ať už jsou důvody pro rychlé najití práce jakékoli, pokud potřebujete tento proces urychlit, existuje řada věcí, které pro to můžete udělat. I když možná nemáte kontrolu nad tím, jak často zaměstnavatelé přibírají, provedením těchto kroků můžete výrazně snížit množství času stráveného na trhu práce a začít si užívat života na novém pracovním místě.

Buďte připraveni

Když si projíždíte nabídky práce na cz.jobimi.com, je velmi pravděpodobné, že vás zaujme hned několik pracovních nabídek, například práce Praha, která patří pochopitelně mezi nejvyhledávanější.

Jedním z nejdůležitějších způsobů, jak urychlit hledání práce, je zajistit, aby byly vaše materiály k žádosti o zaměstnání úplné a ve skvělém stavu, protože to snižuje čas, který musíte strávit tvorbou nebo vylepšováním materiálů pokaždé, když se ucházíte o novou práci.

Průvodní dopis přizpůsobte potencionálnímu zaměstnavateli

Na základě různých typů pozic, o které se ucházíte, mějte připraveno několik šablon průvodního dopisu, abyste si mohli dokument přizpůsobit během několika minut, na rozdíl od psaní nového motivačního dopisu pro každou práci, o kterou se ucházíte. Práce Zlín vyžaduje jiný průvodní dopis něž například práce Chomutov.

Na cz.jobimi.com si snadno vyfiltrujete požadavky na vysněnou práci. Výhodou webu jobimi.cz je, že ho nemusíte pravidelně kontrolovat. Snadným nastavením budete již vyfiltrované nabídky práce dostávat na svůj e-mail.

Nevytvářejte pouze šablony pro motivační dopis. Na začátku hledání zaměstnání můžete také vytvořit modely pro všechny své další materiály související s prací, jako jsou děkovné poznámky, žádosti o reference, e-maily pro vytváření sítí, následná opatření, e-maily o přijetí nebo odmítnutí a podobně. To je zvláště užitečné, pokud se ucházíte o mnoho nových pracovních míst a očekáváte, že budete na trhu práce déle než několik týdnů.