Vybíráme plot

Ať chcete oplotit rodinný dům, provozovnu vaší živnosti nebo třeba horskou chatu, vyberte si k tomu praktické a zároveň okrasné oplocení. Důležitými parametry je odolnost materiálu, délka životnosti plotu, způsob údržby a samozřejmě také vzhled. Pokud si plot neplánujete instalovat sami, nemusí vás zajímat náročnost montáže. Zajímavým aspektem oplocení je také variabilita, tedy možnost navrhnout si plot podle vlastních představ. Určete si nejprve priority, co je pro vás při výběru plotu nejdůležitější, podle toho potom vybírejte vhodné oplocení.

Betonová záplava

Pro stále více zájemců je atraktivním řešením oplocení betonový plot. Z hlediska odolnosti a životnosti patří k těm nejlepším, není průhledný, vytváří proto dostatek soukromí, je přitom velmi variabilní, takže si můžete plot zcela přizpůsobit vašim požadavkům. Nemusíte se bát ani vizuální stránky plotu, betonový plot je okrasný díky rafinovaným dekorům a různým barevným variantám, ze kterých máte na výběr.

Díky tomu, že je plot složen z plotových desek a sloupků, můžete desky kombinovat, použít několik barev nebo i dekorů a vytvořit si tak hravý plot. Záleží pouze na vás, jak budete chtít vysoké oplocení, betonový plot může být půlmetrový stejně dobře jako dvoumetrový, volitelný je navíc i tvar zakončení plotu, takže záleží zcela na vás, jak právě váš plot bude vypadat. Stavbě betonového plotu nevadí ani obtížněji přístupný nebo členitý terén. Spolehněte se na zkušenou firmu, co se týká nákupu i montáže plotu. Kulkabex, s.r.o. představuje českou firmu s tradicí, která se montáži plotu věnuje již řadu let, nabídne vám kvalitní ploty české výroby a maximální servis při montáži. Spolupracujte se skutečnými profesionály a pořiďte si kvalitní a okrasný plot, který vám vydrží sloužit dlouhá léta bez potřeby jakékoli údržby.