Zajistěte si kvalitní odporové snímače teploty

Měření teploty je důležité nejen v domácnostech, ale i v průmyslu, kde je často zapotřebí dosáhnout přesné teploty při výrobě produktů či při skladování nebo zpracování různých materiálů. Většina lidí používá pro měření teploty rtuťový, lihový nebo digitální teploměr. V průmyslu jsou však jiné požadavky a je zde zapotřebí řešení, které je přesné, spolehlivé a odolné. Žádané jsou především odporové snímače teploty.

Specialista na odporové snímače

Nejedná se o běžný sortiment, který by bylo možné pořídit zrovna na každém rohu. Pokud očekáváte ty nejlepší vlastnosti, obraťte se na specialistu v oboru, kterým je společnost MAVIS Nový Bor s.r.o.

Tato společnost funguje již od roku 1993 a nyní patří mezi přední dodavatele snímačů teploty. Vyrábí termoelektrické a odporové snímače teploty, které jsou schopné měřit v rozmezí od -200 do 1900°C. Jelikož si většina zákazníků objednává zboží na míru, většina výroby je zakázková podle potřeb zákazníků. Společnost zajišťuje také kalibraci kontaktních snímačů teploty, k tomu využívá akreditovanou kalibrační laboratoř, která podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018.

Pokud si potřebujete opatřit odporový snímač teploty, můžete si ho vybrat na webu společnosti Mavis.cz nebo společnost kontaktovat se svými požadavky.

Snímač teploty si můžete vybírat v široké nabídce, ale nejde o jediný sortiment společnosti, zajišťuje také prodej průtokoměrů společnosti Höntzsch GmbH & Co. KG, jejímž je distributorem pro český a slovenský trh. Web společnosti je velmi přehledný a jednotlivé produkty jsou detailně popsané, takže velmi rychle najdete takové produkty, jaké potřebujete. Web je také zdrojem mnoha důležitých informací, inspirujte se nabídkou webu a zajisté zde najdete to, co potřebujete.