Základem úspěchu každé firemní akce je kvalitní technické vybavení

Chystáte se uspořádat firemní akci pro své zaměstnance či obchodní partnery? A přejete si, aby akce sklidila co největší úspěch? Pak kromě občerstvení zaměřte svoji pozornost také na technické zabezpečení akce, a to zejména ozvučení a audiovizuální techniku. Věřte, že díky tomu vaše firemní akce dosáhne špičkové úrovně.

Ozvučovací technika zajistí kvalitní zvuk

Většina lidí, kteří mají za úkol přípravu firemní akce, podceňuje dobré ozvučení akcí. Každá akce, a to v podstatě jakákoliv, by však měla hostům zajistit především kvalitní zvuk, aby měli z této akce opravdový zážitek. Určitě není ideální, když přednášku na firemní akci slyší pouze první řada sedících nebo je špatně srozumitelná jen u některých přednášejících. Proto vždy zajistěte na firemní akci mikrofony, mixážní pulty či reprosoustavy. Uvidíte, že hosté budou odcházet spokojeně.

Myslete na projekční techniku

Kromě kvalitního ozvučení je vhodné zajistit také audiovizuální techniku. AV technika vám pomůže v promítání videí, fotografií či jiného obrazového materiálu. Z AV techniky by vám především neměla chybět projekční plátna a projektor. Akci můžete doplnit i LED obrazovky, které potěší hosty v zadních řadách. A nakonec pokud budou na firemní akci zahraniční hosté, pak by neměl chybět zkušený tlumočník a tlumočnická technika.

Využijte pronájmu technického vybavení

Je logické, že firemní akce nepořádáte každý den, proto je vám může jevit nákup technického vybavení pro firemní akci zbytečný. V tom případě neváhejte využít pronájem projekční techniky či zvukové aparatury, který zajistí úspěch vaší akce. Pronájem projektorů a zvukové techniky vám navíc ušetří finanční prostředky, které můžete investovat k pozvání významných osobností, do občerstvení či dalších nákladů.

Pronájem zvukové techniky a projekčního vybavení vám na českém trhu zajistí firma Economic Service.