Dopřejte si skutečně kvalitní česrstvé pečivo z rodinné pekárny

Jaká je ta nejkrásnější vůně, kterou můžete cítit po ránu? Káva, čaj? Pokud vás probudí hladový žaludek, zajisté nebude nic kouzelnějšího než vůně čerstvého měkkého pečiva, které se vám bude rozplývat v ústech.

Pečivo vyráběné s láskou k řemeslu

Čerstvý chléb chutná skvěle i samotný a pokud chcete poznat rozdíl mezi běžným chlebem ze supermarketu a lahodným chlebem z rodinné pekárny, obraťte se na NÁŠ CHLÉB, rodinnou pekárnu s 22 let dlouhou tradicí, která vyrábí chleba i další pečivo tradičním způsobem a jen z těch nejkvalitnějších surovin. Rodinná pekárna nabízí více než 20 druhů chleba, ze kterých si zajisté vyberete takový, který nejlépe potěší vaše smysly. Zkušenosti i láska k řemeslu hrají při výrobě chleba velkou roli, klade se také velký důraz na zpracování a zrání těsta. Do těsta pekárna používá svůj vlastní kvas, který si sama vyrábí. Jde o kvas vedený dvoustupňovou metodou, který dává pečivu specifickou vůni i chuť. Pokud jste byli doposud zvyklí na jeden druh chleba, s rodinnou pekárnou můžete objevit různé další tradiční i netradiční chleby, třeba chleba s olivami, s chia semínky, žitné chleby nebo třeba i oblíbený borodinský chléb, jehož výrobní proces trvá déle než 20 hodin. Sortimentem pekárny nejsou jen chleby, ale i další druhy pečiva, například staročeské housky a rohlíky, ciabatty, cornové pečivo, koláče, marokánky, perníky a další.

Navštivte pekárnu i ve vašem městě

Pekárna NÁŠ CHLÉB není jen v jednom městě, ale její pobočky naleznete po městech v celé České republice. Proč se odbývat laciným pečivem, když si můžete každý den pochutnat na výjimečném a chutném pečivu, které zpříjemní celý váš den a pohladí vás po duši. Zjistěte, kde najdete nejbližší pekárnu, jejich seznam najdete přímo na webu pekárny Vasepekarna.cz, najdete zde také nabídku sortimentu, který se vám v pekárnách nabízí.