Sháníte spolehlivého řemeslníka?

Nefunguje vám elektřina nebo vám zatéká střechou do podkroví? Potřebujete vymalovat, vyčistit okapy nebo přestěhovat starý nábytek po babičce? Rozhodli jste se k rekonstrukci kuchyně, koupelny či ke stavbě garáže, pergoly nebo zahradního domku? Možností, kdy je potřeba kvalitní a spolehlivý řemeslník existuje mnoho, ovšem někdy sehnat toho pravého je zdlouhavý proces do kterého se většině lidí nechce. S pomocí poptávkového portálu trhpoptávek.cz se shánění spolehlivých pracovníků značně urychlí a usnadní.

Jak trh potávek funguje?

Poptávka po řemeslnících je pro všechny zdarma. Do jednoduchého vyhledávače zadáte typ práce na kterou řemeslníka sháníte, termín, ve kterém se může řemeslník nebo řemeslná firma dostavit, inzerát zařadíte do příslušné kategorie, které usnadní předání vašeho inzerátu adekvátní firmě a vaše osobní údaje, včetně e-mailu, kam vám budou zasílané kontakty na firmy a řemeslníky z nejbližšího okolí, kteří odpovídají vašim požadavkům. Záleží jen na vás, zda doporučenou firmu kontaktujete a domluvíte se další případné spolupráci. Můžete kontaktovat všechny a rozhodnout se podle cenových nabídek, referencí či rychlosti zhotovení vámi zadané zakázky.

Nabízíte řemeslné služby?

Jste majitelem řemeslné firmy či sám nabízíte řemeslnické práce? Využijte možnosti inzerce služeb na trhpoptávek.cz. Odpadne vám shánění zakázek a nemusíte investovat do najmutí obchodního zástupce. Případní zákazníci a klienti si vás vyhledají sami a vaše nabídka jim bude odeslána na e-mail. Specifikujte přesně do inzerátu, jaké řemeslné služby poskytujete a do jaké vzdálenosti jste ochotni za zákazníkem dojet.

Trh poptávek funguje i pro nabízení a poptávání různých pracovních a stavebních potřeb, vybavení do dílen, zahrad nebo obchodů. Stačí zadat poptávku a pak již jen čekáte na došlé odpovědi.