Běžné opravy notebooku zvládnete opravit sami

Notebooky jsou dnes již běžnou součástí mnoha domácností a není nic výjimečného, když má každý člwn domácnost svůj vlastní notebook. Brno servis notebooku je spolehlivým servisem, kde vás rychle zbaví závažných poruch vašeho laptopu, ale také se postarají o jeho pravidelný servis. Některé poruchy notebooku zvládnete opravit sami, ovšem pokud si nejste jisti, přenechte i menší opravy profesionálům.

Přehřátí

Přehřátí může vašemu notebooku snížit výkon a často může způsobit poruchu, například zhroucení systému nebo zamrznutí. Každý počítač generuje velké množství tepla, ale notebooky jsou obzvláště náchylné k přehřátí kvůli jejich malé velikosti a nedostatečné ventilaci. Nadměrný prach může ucpat větrací otvory a zbavit váš systém studeného vzduchu.

Problémy s přehřátím můžete často vyřešit pouhým vyčištěním těchto větracích otvorů hadříkem.

Pomalý pevný disk

Neuspořádané informace na vašem pevném disku mohou ovlivnit výkon, protože počítač potřebuje více času na prohledávání fragmentů dat a chybných sektorů na disku. Tento problém lze snadno odstranit (ale ne zvlášť rychle; defragmentace může někdy trvat hodiny) pomocí vestavěného nástroje Windows nazvaného defragmentace disku. K tomuto programu se dostanete prostřednictvím nabídky Programy ve složce Příslušenství nebo Systémové nástroje. Jednoduše klikněte na tlačítko Analyzovat, abyste zjistili, zda vaše disková jednotka vyžaduje defragmentaci, a poté klikněte na Defragmentace. Pokud defragmentace nepomůže, vyhledejte spolehlivý servis, například ntb brno servis.

Nelze se připojit k internetu

Součástí přenášení notebooku všude na cestách se očekává, že se bude moci připojit k jakékoli bezdrátové síti, ať už na letišti, v kavárně nebo v hotelu. Notebooky jsou dodávány s externím tlačítkem nebo přepínačem, který je nezávislý na nastavení softwaru a umožňuje bezdrátové připojení. Vždy se ujistěte, že je tento bezdrátový přepínač zapnutý.