Nebeská světelná show bez hluku a nepořádku: na scéně drony

Dronovou show nelze popsat jedním slovem, protože má synonym pro velkolepou podívanou, hned několik. Mnoha přihlížejícím dokáže vehnat do očí i slzy. Drony je možné zobrazit vše, co si jen dokážete představit.

Tímto způsobem se můžete vyjádřit i beze slov, a to díky vzdušným světelným nápisům. Ať je to třeba „Miluji tě“, „Vážím si tě“ nebo cokoliv jiného.

Dronová show se navíc nemusí týkat jen “dospěláckých“ eventů. Jistě jí při Dni dětí uvítají také děti, které samy o sobě děsí světelný ohňostroj. S tímto druhem zábavy je možné všechny obavy zahodit.

O čem přesně tedy dronová show je?

Jedná se o synchronizovanou a choreografickou sestavu světel, která na obloze vytváří neobvyklou podívanou.

Počítač přemění grafický scénář na letové příkazy a sdělí je dronům. Dronová světelná show tak provází řadu mimořádných akcí a jsou inspirací pro mnoho zemí, které je již využívají na velkolepé akce typu olympijských her a jiné.

Jak show vytvořit?

Návrháři vytvoří scénář a jeho časovou osu s požadovanými sekvencemi efektů a obrázků. Následně vše zanimují a zesynchronizují ve specifickém softwaru tak, aby drony na obloze představily vámi požadovaný scénář. Dronové show dodává na dramatičnosti hudba, která se v mnoha případech připravuje “na míru.“

Pro milovníky tiché oblohy

Ohňostroj sice může být sebevíce velkolepý, ale má velkou nevýhodu. Je velmi hlučný. Z tohoto důvodu si můžete přijít na své a na nebe se dívat s němým úžasem, protože světla dron show jsou velice poutavá a jistě se zalíbí jak malým, tak velkým. Tímto moderním způsobem jsou také chráněni čtyřnozí miláčci, kteří nesnesou rány petard z ohňostroje. Neváhejte naši společnost MAGIC DRONES v případě zájmu o zajištění této služby kontaktovat.