Zakládáte si e-shop? 3 důvody proč jej založit u PrestaShopu

Zakládáte si právě svůj první e-shop? Čeká vás celá řada rozhodnutí. Jak bude vypadat, jak se bude jmenovat, jaký zvolíte hosting a tak dále. Víte, co vám celou řadu těchto rozhodnutí usnadní? Založení e-shopu s PrestaShopem. Přečtěte si o důvodech, proč je právě PrestaShop tím nejlepším řešením.

Data zůstanou v bezpečí

Střežíte si svůj pohyb na internetu? Záleží vám na tom, aby byla všechna vaše data v bezpečí? PrestaShop bere bezpečnost velice vážně. Jejich server zajišťuje, že datům je poskytnut nejvyšší stupeň bezpečnosti. S tím jde ruku v ruce také hosting, který vám PrestaShop zařídí na míru.

PrestaShop je jen jeden

Přestože konkurence je veliká, PrestaShop je zkrátka jen jeden. V České republice a na Slovensku to navíc platí dvojnásob, protože na českém a slovenském trhu je pouze jediný autorizovaný partner této firmy: 1Presta. Aby si udržel náskok oproti konkurenci a dostál tak své skvělé pověsti, jsou jeho zaměstnanci pravidelně vysílání na školení a kurzy, které prohlubují jejich znalosti a posouvají jejich dovednosti na stále vyšší úrovně.

Vzhled e-shopu na míru a platba čímkoliv

Kromě toho, že si můžete šablonu nechat upravit podle svých představ a získat tak vzhled e-shopu, po jakém toužíte. PrestaShop nabízí také možnost platit téměř čímkoliv. Kromě platebních karet tak můžete přijímat objednávky hrazené dobírkou, šeky a dalšími moderními způsoby úhrady. Mezi zákazníky tak budete velmi oblíbení, protože půjdete s aktuálními trendy.

Myslete moderně a svěřte svůj e-shop do rukou profesionálů. Nebudete-li si s něčím vědět rady, můžete využít jejich technickou podporu, jejichž pracovníci vám vždy rádi a se vším pomohou. Ovládání PrestaShopu je navíc snadné a naučíte se jej rychle díky prezentacím.