Služby dnešních tiskáren

Využíváte polygrafické služby? Víte, co všechno tyto služby zahrnují? Zasvětíme vás do světa tiskáren, představíme vám novinky, o kterých jste netušili, že existují.

Flexo tisk

Flexografie je moderní verze knižního tisku. Tento tradiční způsob tisku lze použít na téměř jakýkoli typ podkladu, včetně vlnité lepenky, celofánu, plastu, látky a kovového filmu. Je využíván při výrobě obalových materiálů.

Roll Up

Víte, o co se jedná? Jde o tzv. Roll Up banner – rolovací plakáty. Je to druh reklamního sdělení. Jeho hlavními rysy jsou – grafika je rolovací, banner je lehce sestavitelný, většinou z lehkého hliníku. Může být využit jak v interiéru, tak v exteriéru.

Fototapety na míru

Tisk fototapet s vlastním motivem se zase dostává do popředí. Sami si zvolíte druh tapety, například hladkou nebo s reliéfem a poté je už jenom na vaší fantazii, jaký motiv zvolíte, zda vaši fotografii nebo přírodu apod.

Tisk vizitek

I tuhle službu si můžete objednat přes internet, aniž byste museli do tiskárny zajít osobně. Stačí si navolit parametry, zda chcete tisk vizitek na obě strany nebo jenom na jednu, zvolíte povrch papíru a pak už jen sestavíte design.

Tisk na umělecké plátno

Jedná se o motiv natištěný na umělecké plátno, jehož cílem je zajistit hezký vzhled umělecké reprodukce. Díky kvalitnímu tisku vypadají natištěné obrazy známých malířů věrohodně. Nemusíte tisknout malíře, můžete si vytisknout i například kresby vašich dětí či vaše rodinné fotografie.

Tisk letáků

Není nic jednoduššího než si nechat natisknout reklamní letáky. Je to léty ověřená a stále fungující reklama. Tuto službu nabízí každá polygrafická firma. Můžete zvolit vhodnou velikost, standartní je tisk letáků A4, ale každý máme jiné přání. Taktéž si můžete vybrat druh papíru, druh tisku – digital nebo ofset a design tiskárny nechávají opět na vás.

Tiskárny své služby nenabízí v každém městě, proto je velkou výhodou, že všechny tyto uvedené služby jsou dostupné online, tudíž si je můžete objednat z pohodlí domova.