Užijte si wellness v Jánských Lázních

Janské Lázně patří mezi města, která poskytují nejen lázeňskou péči, ale také celou řadu aktivit. Jedná se o horské městečko, které je velmi významným lázeňským, rekreačním, turistickým, sportovním a lyžařským střediskem Krkonoš. Využít můžete kabinovou lanovku na Černou Horu, která se nachází nad městečkem. Během zimy jsou v provozu sáňkařské a lyžařské tratě. Od jara do podzimu můžete využít cyklistické a turistické stezky nebo zavítat do lanového parku, jehož součástí je i Baby park. Vítanou nabídkou jsou i různé Jánské lázně wellness.

Ubytování Janské Lázně

Vybrat si můžete některý penzion nebo Jánské Lázně hotel. Ubytování i wellness zároveň nabízí Hotel Vyhlídka. Jedná se o rodinný hotel s restaurací nacházející se právě nedaleko Černé Hory. Ubytovat se zde můžete v různých druzích pokojů. K dispozici jsou dvojlůžkové pokoje mini a klasické, rodinné 2+1 nebo 2+2, či apartmá Junior, který je určený pro 2-4 dospělé osoby. Restaurace nabízí denně čerstvé pokrmy připravované z čerstvých regionálních surovin. Součástí hotelu je i parkoviště.

Hotelové wellness centrum

Wellness patří k odpočinku a relaxaci a vy si jej můžete vychutnat přímo v hotelu Vyhlídka, který nabízí vnitřní bazén, privátní saunu a masáže. Bazén je kruhový, vyhřívaný Whirlpool. Z bazénu je příjemný výhled na okolí. V prostorách bazénu můžete relaxovat na lehátkách a objednat si nápoj. Sauna poskytuje regeneraci a očistu těla. Podpoří jeho celkové uvolnění. Součástí saunové části je klasická finská sauna, indická bylinková parní kabinka, infrasauna a samozřejmostí je dřevěné vědro se studenou vodou na polévání. Objednat si můžete občerstvení v podobě teplých i studených nápojů. Vychutnejte si regeneraci v podobě masáží. V nabídce naleznete klasické masáže olejové, reflexní terapii nebo sportovní a rekondiční masáž. Podrobnější informace o hotelu i hotelových službách nalezete na stránkách vyhlidkahotel.cz.