Chystáte se za prací do Olomouckého kraje?

Láká vás pracovní nabídka, která však přišla ze vzdáleného místa od vašeho bydliště? Ačkoliv nabízí vysoké platové ohodnocení a mnoho dalších benefitů, odrazuje vás každodenní únavné dojíždění? Není žádným tajemstvím, že právě Češi patří mezi národ, který není příliš ochotný za prací dojíždět, proto stále mnoho lidí snižuje své nároky při hledání nového zaměstnání.

Zajistěte si kvalitní ubytování

Neochota Čechů dojíždět vedla mnoho zaměstnavatelů k nabídce ubytování pro své zaměstnance. Ubytovny neslouží pouze českým zaměstnancům, ale také těm z ciziny. Pokud váš zaměstnavatel ubytování v Olomouckém kraji nenabízí, zajistěte si ubytovnu sami. Ubytování Loštice mohou využít nejen zaměstnavatelé pro své zaměstnance, ale také lidé, kteří do Olomouckého kraje přijíždějí nejen pracovat.

Ubytovna v Lošticích

Loštice se nachází na jihu šumperského okresu a mezi lidmi je proslavené výrobou olomouckých tvarůžků, které patří oblíbené české pochoutky. Součástí Loštic však není jen výrobna olomouckých tvarůžků, ale také nově zkolaudovaná ubytovna s moderním vybavením pro 60 lidí.

Pokojů je v ubytovně třicet, po dvou lůžkách. Kromě lůžek jsou pokoje vybaveny lednicí, skříněmi a nočními stolky se zámkem, stolem a židlemi, sušákem na prádlo a ložním prádlem.

Pokoje jsou ve dvou patrech a na každém se nachází společné sociální zařízení a vybavená kuchyň. V kuchyni ubytovaní využívají rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, varné desky a pračky. Ubytovaní mají k dispozici automaty na kávu a jiné nápoje. Svá vozidla parkují ubytovaní na parkovišti, které je přilehlé k ubytovně.

Žijeme ve 21.století a připojení k wi-fi se stává běžným standardem, stejně tomu tak je v ubytovně v Lošticích, kde je přístup k wi-fi 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ubytovna Olomoucký kraj v Lošticích je vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, ať už je důvod pobytu jakýkoliv.