Dovolená bez starostí aneb parking od skutečných profesionálů

Chystáte se na konci měsíce odjet na týden do teplých krajin? Rádi byste si odpočinuli od všedního shonu a měli čas jenom na sebe. Žádný problém, vyrazte na rekreaci i s rodinou. Nemusíte se přitom obávat, co bude s vaším autem. Můžete je totiž zaparkovat jednoduše tam, kde bude mít patřičný dohled a o víc se už nestarat.

Nakonec, obavy jsou zbytečné, svěříte přece svůj vůz do rukou profíků, kteří si vždycky vědí rady. Stačí jen pár základních údajů a objednávka je na světě, jednoduše a online, tedy plně v duchu moderních trendů!

Výborný přehled a možnost dvojí volby

Vyberte si sami, zda dáváte přednost parkingu v garáži nebo si zvolíte venkovní variantu. Pak už jen zadáte datum a čas příjezdu i odjezdu, rezervační formulář je totiž velmi jednoduchý a zabere vám nanejvýš pár okamžiků. Není tedy důvod, abyste se zbytečně stresovali, že něco nestihnete zařídit. Zamluvte si parking včas a řešte důležitější věci.

Parkovat na letišti Praha můžete jednoduše a bez dlouhého čekání. Moderní objednávkový systém je k dispozici 24/7, vyřídit svou poptávku tedy můžete i během odpolední kávy nebo kdykoliv jindy, kdy máte volnou chvilku a víte, že nebudete nikým rušeni. Kolik míst je ještě k dispozici? To se dozvíte hned poté, co začnete vyplňovat údaje. Budete tak okamžitě vědět, jaká je situace, stačí minuta strávená třeba u tabletu.

Komplexní péče o auto je připravena

Přejete si vůz umýt? Není problém, stačí to uvést v objednávce a na cestu k domovu pak budete vyjíždět v nablýskaném kočáru. Kalkulace ceny je připravena neprodleně poté, co vyplníte obě důležitá data. Kdy přijedete a odjedete? Čas si lze zvolit podle představ, a tedy přizpůsobit možnostem rodiny.