Zažijte dobrodružství na řece díky půjčovně lodí

Jak si nejlépe užít řeku? Jedině tak, že si půjčíte loď a užijete si krásnou plavbu s kamarády nebo s rodinou. Není to nákladná záležitost, naopak, půjčení lodí vás vyjde jen na pakatel a postará se o skvělý zážitek. Loď si mohou půjčit nejen zkušení vodáci, ale i úplní začátečníci, kteří touží zažít něco nového.

Na jaké řeky si můžete loď půjčit?

Je vaším cílem Lužnice, Sázava, Otava nebo Vltava? V takovém případě je tu pro vás půjčovna lodí Dušan Jakubec. Zajistí vám půjčení lodí na zmíněné řeky, ale i na další tuzemské řeky. Půjčit si můžete plastové kánoe Vydra, Samba a Tukan, kajaky Bert, rafty Colorado, pádla, vodotěsné barely, plovací i záchranné vesty, a veškeré další vybavení, jaké budete potřebovat. S loděmi se nemusíte nikam trmácet. Půjčovna lodí Lužnice vám zajistí nejen půjčení všeho potřebného, ale také dopravu všech kánoí na dohodnuté místo, dopraví i vás nebo vaši bagáž. Pokud danou řeku dobře znáte, možná budete potřebovat jen vybavení, pokud ne, půjčovna vám poskytne všechny informace, jaké potřebujete o řece vědět a také vám doporučí vhodný typ kánoí. Někdo si rád cestu plánuje sám, ale pokud to nezvládnete, využijte zkušeností expertů, kteří vám naplánují vodáckou trasu podle vašich představ.

Půjčení lodě je velmi snadné

Zapůjčení lodě je snadné a levné, zaplatíte jen 50% zálohu a následně se můžete oddávat dobrodružství. Buď si loď dovezete k vodě sami nebo se o to půjčovna lodí Lužnice postará. Když dojedete na konec vaší trasy, půjčovna si pro lodě zase jednoduše přijede. Pokud vás zajímá ceník nebo jakékoliv další informace, najdete je na webu půjčovny. Pan Jakubec provozuje půjčovnu, která má více než 20 let zkušeností s půjčováním lodí, má nadstandardní a příjemný přístup a svým klientům zajistí i parkování v areálu půjčovny zdarma, dále převoz bagáže mezi kempy, připojištění lodí proti krádeži a poškození, uskladnění batohů a mnoho dalšího. Co se týče samotné sezóny půjčování lodí, ta trvá obvykle od dubna do října. Největší zájem je o letní sezónu, pro toto období je vhodné rezervovat si s předstihem půjčení kánoe na požadovaný termín.

Chcete si sjet Lužnici?

Půjčovna lodí na Lužnici zná tuto řeku jako vlastní boty. Zajistí vám mapku a také vám doporučí ty nejlepší trasy. Budete vědět o každém jezu, kempu i tábořišti, které se na řece nachází. Nejlepším zdrojem informací o trase i o řece je samotný web půjčovny Pujcovna-lodi.com, kde naleznete vše potřebné. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte půjčovnu kontaktovat. Pokud vám krásné počasí nedá spát, na nic nečekejte a vydejte se na vodu co nejdříve, je to ten nejlepší zážitek, který si každý rok zajisté budete chtít zopakovat.