Hledáte schopné zaměstnance pro svou firmu?

Doba všem přeje a mnoha firmám se daří, prosperují a rozšiřují své působení. Vlastníte společnost, které se daří a hodláte svou firmu zvětšit? V některých městech bývá problémem sehnat větší prostory. Když vyřešíte problém s pořízením větších prostor, přijde další. Sehnat kvalitní, zodpovědné a schopné zaměstnance není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Uspořádáte výběrové řízení na které se vám přihlásí mnoho lidí bez kvalifikace, budou mít přehnané nároky nebo také budou jen chtít razítko na doporučení z ÚP. Dá se tomu vyhnout? Využitím pracovního portálu předejdete mnoha nepříjemnostem a ušetříte hodně času. Na hitprace.cz můžete vložit svůj inzerát se všemi požadavky i benefity, které nabízíte a potencionální zaměstnance vybíráte na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů.

Vyzdvihněte nabídku benefitů

Pracovním nabídkám vládnou benefity a zaměstnavatelé se předhání v jejich poskytování. Samozřejmě, prioritní zůstává nabízený plat, ale pro matku od dětí, bude důležitá nabídka práce na zkrácený úvazek nebo možnost práce z domova. Firemní stravování či stravenky mohou pomoci v rozhodování mladého zájemce, který je single. Takový člověk si bude své práce více vážit a vy tím získáte věrného zaměstnance. Pracovní nabídky si prohlédne hodně uchazečů, kteří by se jinak o vaší nabídce vůbec nedozvěděli. Do výběrového řízení si pozvete pouze ty, kteří vás zaujmou.

Reagujte na nabídků zájemců o práci

Na hitprace.cz vkládají své inzeráty nejen zaměstnavatelé. Tento pracovní portál funguje také opačně. Zájemci o práci vkládají na hitprace.cz své životopisy, které si můžete prohlédnout a pokud vás zaujme, můžete inzerenta sami oslovit. Inzerenti nabízí své pracovní síly na HPP, ale i brigádu nebo na občasný přivýdělek pro studenty.