Kam na rande? Máme pro vás několik tipů

Začátky každého vztahu patří mezi ty nejlepší okamžiky, pokud se vše vyvíjí tak jak má. Po čase však postupně docházejí nápady na randění. Chcete být originální a vzít svou partnerku někam, kde to nebude zavánět stereotypem? Pak pro vás máme několik tipů, kam vyrazit. Třeba ještě i dnes večer.

 

Dobrá káva jako sázka na jistotu

Pokud před sebou máte první rande, pak nemusíte nic moc řešit. Není zkrátka nad starou dobrou romantickou večeři, která patří mezi nejoblíbenější a nejčastější. Spousta lidí vsází také na kino, což je možná chyba. V kině si totiž moc nepopovídáte, takže pokud se ještě tak úplně neznáte, tak o sobě ani nic nezjistíte. Může se také klidně stát, že máte odlišný vkus na filmy. To je pak hotová katastrofa. Na první rande můžete jít ještě do kavárny. Nad vynikající kávou si spolu můžete v klidu popovídat a navíc tohle místo v sobě nemá tolik intimity. Pokud jeden z vás kávu nepije, pak čaj, případně nějaké jiné dobré pití. V létě klidně výborná domácí limonáda.

Buďte odvážnější a užijte si první rande

Konečně se dostáváme k nápaditému randění a navazování zajímavých vztahů i přátelství. Pokud oba milujete sport, pak jsou tu různé aktivity. Můžete vyrazit třeba na in-line brusle. Skvělou volbou je horolezecká stěna, ovšem za předpokladu, že se ani jeden z vás nebojí výšek. Potom je tu třeba laser game, která je ideální pro více hráčů, takže se tu nabízí dvojité rande. Takovou větší klasikou je pak bowling nebo třeba minigolf.

Pokud jste spíše na poznávání a zážitky, pak je tu pro vás nespočet hradů a zámků. Můžete spolu vyrazit klidně do ZOO, nějaké galerie, muzea či botanické zahrady. To už je na vašich preferencích a velkou roli hraje také aktuální předpověď počasí.

Nic nezkazíte ani piknikem, který je jistě pro všechny z nás spojený s pořádnou dávkou romantiky. Tento způsob rande vám dopřeje samotu a krásnou přírodu. No, kdo by to mohl odmítnout?

Jak sami vidíte, tak těch možností je několik. Proto se nenechte ovládnout stereotypem a užívejte si se svou polovičkou stále nové a nové způsoby, jak být spolu. Ukažte si spolu, že i vaše první rande může být zajímavé, akční a neobvyklé, tak jako by měl být i vás pozdější vztah.

Pokud jste ještě nenašli ideální protějšek pro první rande, zkuste určitě online seznamku randino.cz, registrujte se a důkladně vyplňte svůj seznamovací profil s inzerátem. Už na vás čeká spousta lidí.