Líbí se vám vozy Tesla? Můžete si je pronajmout

Pronájem vozů je velmi populární službou. Někteří lidé vůz nemají a často si půjčují běžné osobní vozy nebo dodávky. Jiní už vozem disponují a chtějí si zkrátka udělat radost tím, že si půjčí nějaký prémiový vůz, který by si sami normálně nepořídili. Zájem je o supersporty a u různé dražší vozy, za kterými se lidé rádi otáčí. Pokud někdo miluje řízení, tak je pronájem luxusního vozu skvělým zážitkem. V současné době roste zájem o pronájem elektromobilů a dokonce i tyto vozy začínají půjčovny plnit.

Když elektromobil, tak Teslu

Proč si půjčovat obyčejný elektromobil, když si můžete půjčit jedny z nejlepších elektromobilů vůbec? Řeč je pochopitelně o vozech Tesla, které jsou pomyslným vrcholem v této třídě. Zajisté už jste tyto vozy mnohokrát viděli na silnici projíždět kolem vás. Problém ovšem je, že je jejich pořizovací cena velmi vysoká a tak si je může dovolit jen málokdo. Zatímco koupení stojí majlant, tesla pronajem je velmi výhodný a zajistí vám ho na Pujcovna-tesla.cz. Půjčení na jeden den vás vyjde od 2200 korun. Jde o skvělé ceny a získáte s nimi špičkové vozy, které zahrnují modely Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range.

Dokážete si představit, že byste ohromili své zákazníky nebo obchodní partnery kdybyste s takovým vozem přijeli na obchodní schůzku? Pokud se blíží třeba vaše narozeniny, proč si neudělat radost právě pronájmem Tesly. Tyto vozy jsou rychlé, svižné, okamžitě reagují a přitom jsou tak elegantní. Jízda v Tesle je skvělý zážitek. Možná, že plánujete, že byste si takový vůz koupili, ale jste nerozhodní. Nejprve si ho pronajměte a následně pravděpodobně zjistíte, že elektrovozy rozhodně stojí za to. Jednotlivé modely Tesly k pronájmu jsou na webu popsané, takže budete vědět, co od nich očekávat. Vozy jsou samozřejmě plně pojištěné a mají dálniční známku, zarezervujte si je třeba ještě dnes.