Mobilní aplikace pro váš e-shop už nemusí být žádný problém

Mobilní telefon je dnes nepostradatelnou součástí našich životů. Klasické komunikační zařízení se proměnilo na médium, ze kterého můžete také nakupovat, a to právě díky aplikacím. Pořiďte vašemu e-shopu aplikaci, díky které se o vás dozví více zákazníků a bude se jim lépe nakupovat.

Mobilní e-shop

S vytvořením mobilní aplikace pro vás e-shop vám pomůže služba Mobilní e-shop. Vytvoří vám mobilní aplikaci, kterou si zákazníci mohou stáhnout na Google Play. Odkaz na stažení aplikace můžete také libovolně šířit. Tvorba mobilních aplikací je skvělou volbou, jak šířit povědomí o vašem e-shopu.

Výhody pro vás

Pořízení mobilní aplikace pro e-shop totiž přináší řadu výhod, díky kterým bude váš e-shop úspěšnější. Díky mobilní aplikaci si totiž nejen upevníte vazby se svými stávajícími zákazníky (viz Push notifikace o novinkách), ale oslovíte a získáte zákazníky nové. Často se jedná o zákazníky, kteří by za jiných okolností váš e-shop ani nenavštívili.

Jak to funguje?

A jak bude vaše mobilní aplikace fungovat? Nová aplikace bude samostatným e-shopem. Sdílí jen data, která mu poskytnete. Ten je možné napojit na exportní můstek Pohoda či váš stávající e-shop. Díky tomu získáte nové objednávky a nové zákazníky.

Skvělá akce

Nepropásněte výhodnou akci. Společnost BABA Tumise s.r.o., která aplikaci poskytuje, nabízí do konce roku výhodný předprodej, ve kterém získáte obě aplikace (iOS i Android) v jedné ceně, kredit v hodnotě 500 Kč na reklamu Google Play, tedy 50-100 uživatelů a provoz API a aktualizace na rok v hodnotě 5000 Kč. Dohromady tedy zaplatíte jen 20 000 Kč bez DPH, což je opravdu výhodná cena. Konkurence si totiž za tyto služby mnohdy účtuje až 6 krát tolik. I po novém roce se bude jedna aplikace prodávat za 35 000 Kč bez DPH, což je stále velmi výhodná cena.