Pneumatiky pro vaše kola? Vybírejte pečlivě!

Pořídíte-li si automobil, pak je nutno se o něj také starat. Aby vám auto jezdilo dobře a spolehlivě, musíte jej čas od času odvézt do servisu, aby zkontrolovali, že je všechno v pořádku. A když se náhodou objeví nějaký problém, také jej svěříte do rukou odborníků a necháte opravit. Přece vám musí znovu dobře jezdit a sloužit. Je to podobné jako s lidmi, také musí k lékařům, když je jejich zdraví problematické a objevuje se problém.

Správná péče zajistí dlouholeté užívání

Když o automobil pořádně a správně pečujete, pak se vám odmění bezchybným provozem a bezproblémovým užíváním. Stačí ho jen pravidelně udržovat. Co však léto a zima? V zimě pečujete o automobil jinak, hlavně dáváte pozor na to, jaké pneumatiky využíváte. Zimní a letní pneumatiky jsou velmi důležité, dokonce jsou zimní pneumatiky povinné, jejich používání ukládá zákon. Někdo přezouvá už v listopadu, pro klid duše, jiný čeká, jaké bude počasí a teprve při prvních mrazících se odhodlá pro přezutí.

Přezout svá kola na zimní obutí má stoprocentně smysl. V jednotlivých pneumatikách je velký rozdíl a to zejména vlivem směsi i drážkování. Zimní gumy využijete většinou ve chvíli, kdy teploty klesnou pod plus sedm stupňů Celsia. Zajistí tak důležitou a potřebnou přilnavost k silnici a neohrozí vás a váš život. Potřebujete vyměnit pneumatiky? Nebo pořídit nové? Obraťte se na odborníky!

Pneu OK mají mnohaleté zkušenosti s prodejem i se službami v rámci pneuservisu. Díky tomu svěříte své auto do opravdu dobrých profesionálních rukou. Poskytují opravdu kompletní servis, pořídíte zde zimní gumy, plechové disky, nákladní pneumatiky nebo třeba také alu kola a další a další. Kladou důraz na kvalitu nabízeného zboží a také služeb. Jsou k zákazníkům vstřícní a také se snaží své služby poskytovat za bezkonkurenční ceny!