Polyesterové šňůrky jsou stále populární, nechte si je potisknout na míru

Jste majitelem společnosti, která má mnoho zaměstnanců a potřebujete je rozlišit podle jednotlivých úseků, kde pracují? Provázíte často firmou návštěvníky, auditory či obchodní partnery? Pořádáte konference, prezentace či jiná setkání nějakého spolku či fan klubu? Polyesterové šňůrky nejsou pouze moderní záležitostí, ale plní také svou praktickou funkci, která se dá využít k vašemu prospěchu.

I malá reklama se počítá

Visačky jsou nedílnou součástí větších firem, kde je nosí nejen zaměstnanci, ale také různé návštěvy společnosti či zájemci o vámi nabízená pracovní místa. Předejdete tak nezvaným návštěvám, které se občas na pracovištích vyskytují.

Polyesterové šňůrky na krk, které k visačkám neodmyslitelně patří jsou ideální k potištění. Zda na potisk použijete logo vaší společnosti, informace o pořádané akci či jen se necháte inspirovat zcela k jinému potisku, záleží jen na vás.

Rozdávejte šňůrky na krk jako dárek účastníkům konferencí a setkání. Potištěné šňůrky na krk nosí lidé nejen jako součást visaček, ale také jako klíčenku. Lanyardy slouží k k připnutí čipů, průkazek a mnoho dalšího. Šňůrky na krk využívají hodně děti, které potkávají mnoho dalších lidí, váš potisk ze šňůrky neunikne pozornosti ostatních v jejich okolí.

Vytvořte, pomocí potisku na míru, z polyesterové šňůrky na krk veselý a vtipný doplněk, který budou všichni rádi nosit nejen pro jeho praktičnost, ale také jako doplněk svého outfitu.

Kvalitní potisk je důležitý

Společnost Société s.r.o. si zakládá nejen na vysoké kvalitě tisku, který nevybledne ani po delší době, ale na výběru kvalitního materiálu pro výrobu samotných šňůrek. Šňůrky na krk z jejich sortimentu odolávají poškození, které mnohdy vzniká třením o kůži a projevuje se třepením nebo žmolkatěním šňůrky.