Potřebujete zřídit sídlo firmy snadno a rychle? Máme pro vás řešení

Hledáte možnost zřízení sídla pro vaši firmu? Už nehledejte dále, přinášíme vám efektivní řešení vašeho problému.

Založení sídla společnosti

Zavítejte na stránky https://www.sidlo.biz/, které vám nabízí možnost, jak sídlo firmy založit snadno a rychle. Vybrat si můžete sídlo s.r.o. či OSVČ v Praze či v Brně, a to vše jen za 99 Kč měsíčně. A co vše získáte? Cena obsahuje zřízení sídla společnosti, zřízení poštovní adresy, příjem posty a zásilek, skenování došlé pošty, zasílání upozornění o došlé poště e-mailem, online recepci atd.

Snadno a rychle

Získat tak sídlo s.r.o. či OSVČ zvládnete během několika minut z pohodlí domova. Stačí, když vyplníte objednávku, přičemž budete kontaktováni ihned, jak to bude možné, pro získání všech informací k uzavření smlouvy pro sídlo s.r.o. či OSVČ. Připraven vám bude souhlas s umístěním sídla a smlouva. Veškeré dokumenty vám budou zaslány ke kontrole a odsouhlasení na e-mailovou adresu, nemusíte se tak ničeho obávat. Souhlas získáte ihned při podpisu smlouvy v kanceláři či jej lze sjednat korespondenčně.

Sídlo a adresa

Díky této službě získáte sídlo a kontaktní adresu. Sídlo firmy v Praze či v Brně totiž snadno dodá vaší firmě na prestiži nejen ve výběrových řízeních, ale i na prezentačních materiálech. Zákazníci totiž dávají zpravidla přednost velkým firmám, které jsou důvěryhodné, k tomu přispívá i sídlo ve větším městě. Ušetříte si také starosti s obepisováním zákazníků a dodavatelů kvůli změně fakturační adresy při stěhování sídla firmy. Výběr služeb právě tento firmy je ideální také proto, že poskytuje sídlo v prostorách, které jsou ve vlastnictví jejich společnosti, ne v nájmu. Vy tak máte jistotu, že jako vlastníkovi dané nemovitosti nedají výpověď z nájmu a nedojte tak ke zbytečným problémům.