Rolety a žaluzie nejen jako dekorace

Žaluzie i rolety jsou ideální pomocník a to jak v létě, tak i v zimě. Kromě toho to může být i originální doplněk domu či bytu.

Žaluzie

Lze je použít jako pro interiér, tak i exteriér. Princip je vždy obdobný. Lamely se uchytávají k oknu či dveřím pomocí šňůrek a žaluziového žebříčku. Naklápění a vytahování či spouštění lamel zajišťuje ovládací mechanismus, kterým nejčastěji bývá řetízek. Ovládací mechanismy zajišťují plynulé ovládání. Co se barevného provedení týká, vybírat lze vnitřní i venkovní žaluzie Praha v různých barvách. Široký výběr nabízí Stínicí technika Kolář. Venkovní žaluzie se velmi často také používají jako exteriérové prvky pro průmyslové či administrativní budovy. Kromě toho, že dokonale ochrání proti slunečním paprskům, přinášejí také úsporu, v letních měsících jsou to náklady spojené s používáním klimatizace, v zimních měsících pomáhají chránit proti tepelným únikům.

Vnitřní žaluzie patří mezi velmi účinné způsoby stíněný a umožňují snadnou a pohodlnou regulaci světla za velmi přijatelnou cenu. Tento způsob ochrany proti slunečním paprskům lze použít do všech typů oken. Kromě toho nepotřebují téměř žádnou údržbu a mají i poměrně dlouhou životnost.

Rolety

Venkovní rolety Mladá Boleslav jsou ideální ochranou proti únikům tepla z interiéru a zároveň je to vhodný stínící prvek, který lze využít jak pro dům, tak i byt. Kromě toho velmi dobře fungují i jako zvuková bariéra a je to také skvělý bezpečnostní prvek.

V nabídce naleznete nejen různé barevné varianty, ale i různé druhy ovládání.

Manuální ovládání umožňuje šňůrka nebo páska, klika s převodem či pružinová protiváha. Rolety však lze ovládat i pomocí chytrých mobilních telefonů díky motorickému zařízení, vypínačem či dálkovým ovladačem.