Pronájem dodávky a minibusu: Jak na to?

Sháníte dodávku na přepravu věcí či minibus? Nevíte si rady, jak si dodávku pronajmout a kolik vás to bude stát? Neobávejte se ničeho, zapůjčení dodávky i minibusu je velmi snadné, navíc za příznivé ceny.

Pronájem dodávky

Určitě vás zajímá, jak pronajmout dodávku? Je to velmi snadné, stačí si najít vhodnou půjčovnu ve vašem městě či okolí, přečíst si její podmínky, zaplatit vratnou kauci a dodávku si půjčit. Při půjčení dodávky budete potřebovat občanský a řidičský průkaz, pokud podnikáte tak i živnostenský list, poté už jen vratnou kauci a nájemné za dodávku. V ceně pronájmu pak získáváte dodávku spolu s platným povinným ručením, asistenční službou 24 hodin denně a dálniční známku, kterou můžete využít po celé ČR.

Po zapůjčení

Po zapůjčení dodávky získáváte řadu výhod. Například neomezený počet kilometrů, tedy žádný limit najetých kilometrů či časová omezení. Půjčit si můžete vozidlo také do zahraničí. Pokud se například stěhujete a potřebujete speciální vybavení vozidla, firma vám připraví balíček na míru, který bude obsahovat vše potřebné. Vozidlo je také efektivně zabezpečeno, jelikož je vybaveno elektronickým vyhledávacím systémem, lze tedy vozidlo snadno ihned lokalizovat. Vozidla jsou také ve výborném technickém stavu a s veškerými problémy vám pomůže asistenční služba, která je pro vás v akci 24 hodin denně. Navíc jsou dodávky bez reklamních polepů, vždy čisté a ve skvělém stavu. Ceny se pohybují od 390 Kč za den.

Půjčení minibusu

Pokud vás zajímá, kde půjčit minibus, už nemusíte tápat. Minibus je skvělou volbou ve chvílích, kdy se chystáte na velký rodinný výlet nebo plánujete výjezd s větší skupinou. Nabízí komfort a možnost, jak ušetřit. Je lepší volbou než převážení několika osobními vozy. Vsaďte proto na pronájem minibusu, jistě se vám to vyplatí.