Skartace aneb efektivní způsob likvidace dokumentů

Zjistili jste, že máte ve firmě mnoho dokladů, dokumentů či dalších nosičů informací, které potřebujete znehodnotit? Ukončuje vaše firma činnost a vy hledáte někoho, kdo se postará o veškerou dokumentaci? Využijte spolehlivé služby skartovací firmy, která vám pomůže s likvidací dokumentů.

Přenechte likvidaci odborníkům

Pokud jste přemýšleli nad tím, že se do likvidace velkého množství dokumentů pustíte sami, zapomeňte na to. Skartování dokumentů klasickou skartovačkou vám zabere příliš mnoho času a pokud tuto činnost necháte na vašich zaměstnancích, nejenže je zaměstnáte na desítky hodin, ale podstupujete i riziko úniku některých citlivých informací. Problémem také je, že ne všechny doklady a další nosiče dokumentů jste schopni náležitě znehodnotit. Nechte proto práci na odbornících a využijte skartovací služby.

Kvalitní likvidace

Skartace dokumentů Praha vám nabízí komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a dalších nosičů informací. Provádí bezpečnou a ekologickou skartaci nosičů, ať už se jedná o CD, DVD atd. Jsou schopni zlikvidovat také řidičské průkazy, pasy, platební karty atd.

Nabízené služby

Nemusíte se obávat ani o převoz dokumentů. Dokumenty a nosiče určené ke skartaci bezpečně přepraví. Aby byla skartace co nejtransparentnější, můžete být při samotné skartaci přítomni. Po skartaci je vám vystaven v souladu s normou protokol o ekologické likvidaci a odpad je následně zaslán do papírny k finálnímu zpracování. Zpět vám jsou navráceny prázdné šanony a pytle. Veškeré úkony jsou navíc prováděny ve střeženém objektu, nemusíte se tak bát o bezpečnost vašich důvěrných dat. Ceny likvidace se pohybují od 4 Kč za kg papírového odpadu. Vždy je vám však podle množství a druhu odpadu připravena individuální cenová nabídka. Nechte skartaci na zkušených odbornících.